Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magánszemélyként adnád el a...

Magánszemélyként adnád el a kocsit vagy autókereskedőnek adnád át?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem autófüggő. Ha olyan autód van ami nem a "keresett" kategória megéri, mert lehet neked 1 evbe is beletelik akkor meg csökken az értéke, kereskedő 10%al kevesebbet ad, így kb ugyan ott vagy.


Ha keresetebb, fiatalabb akkor ne. 1.2 milkás autót 900 felett nem vesz át!

Azonban ezen kívúl fontos hogy értékèt ne becsúld alà főlé.

2017. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a kereskedő általában nem fogja tőled megvenni a kocsit! amennyit a kereskedő ajánl érte, annyiért másnap eladod magánban...
2017. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az enyémet magánként adtam el. Akkoriban nagyon nem mentek a millió körüli, jó állapotú kisautók. Felhívott több nepper is, az egyik kereskedés 5 kilót akart adni a Fabiámért, amit 930-ra tartottam. Egy évig hirdettem, és folyamatosan mentem le az árral, végül egy nepper vette meg a nevére 840ért.

Szerintem csak nagyon rossz állapotút érdemes beszámíttatni kereskedésben, vagy nehezen eladható típust. De bizományba nem adnék autót.

2017. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Föltettem magánszemélyként es hihetetlen, de mar el is kelt
2017. okt. 30. 19:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Magánszemélyként, mert na, szeretek kupeckedni, és amúgy is autós ember vagyok.

De két óra leforgása alatt még én sem adtam el autót, pedig már adtam el párat :)) Szép teljesítmény.

2017. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

???

Nem értelek utolsó.

Föltettem a hirdetést, mar abban a percben (!) csorrent a telefon.

El nem adtam, mert holnap utjuk nyélbe, de megvan a vevő.

Ha mégsem, akkor te vagy a f...a gyerek.

2017. okt. 30. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:

"Föltettem a hirdetést, mar abban a percben (!) csorrent a telefon."


Nyugi aki hívott (mielőtt még a képeket feltöltötted volna) az egy nepper felhajtó embere. Nem nagy dolog, be van állítva nekik az autóvadász értesítés. Ha nem a telefonba alkudozott akkor viszonylag olcsón tetted fel. A helyszínen aztán majd lesz egy kis fikázás, és a végén még tőled fogja megkérdezni, hogy mennyi a legalja ár amiért adod. Néha villantanak némi készpénzt is, hogy gyorsabban menjen a dolog.


:D

2017. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem ő viszi el, hanem a többedik telefonáló, aki alkudozott a telefonba.
2017. okt. 31. 08:09
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem megyünk a meghirdetett ár alá.
2017. okt. 31. 08:09
 10/11 anonim ***** válasza:

"Föltettem a hirdetést, mar abban a percben (!) csorrent a telefon. "


Ugyan már, nem is negatívumként írtam, hanem gratulációként, hogy szép teljesítmény, miért kell ilyen negatívan hozzáállni a dologhoz? Volt, hogy szép autót hetekig árultam, azért írtam, hogy ez a részedről szép teljesítmény volt.

2017. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!