Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogó dob cserélés...

Sportkipufogó dob cserélés lépési?

Figyelt kérdés
Sziasztok leszeretném cserélni az autómon a kipufogó dobot valami sportosabbra, mi ilyenkor a teendő pontosan? Tudom nem egyszerű ez az egész, és én úgy szeretném megcsináltatni hogy ne tudjanak belekötni.

2017. okt. 30. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha igaz egy zajszintet nem haladhat meg ennyi (talán 100 DB hivatalosan bemérve.

Nekem kilyukadt a középső dob elmentem egy kipufogóshoz mondták hogy ennyi és ennyi a középdob

hát annyiért nem kell köszi (több 10 ezer volt

én is akartam sportdobot megbeszéltük hogy nem lesz középső dob, csak áthidalják csővel meg legyártattam veluk az autóra való hátsó sportdobot (versenysportra gyártanak) olcsóbb és jobb volt mintha csak a középső dobot cserélik gyárira. Marha jó hangja volt. Soha nem piszkáltak a rendőrök. Hosszú utra viszont nem jó ha hangos a kocsi mert zavarni fog.

2017. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyesmit szeretnék: [link] nem tudom mennyire hangos. Viszont a kérdés arra irányult hogy előtte az nkh-nak engedélyeztetni kell csak utána lehet felrakni? Mert van sport futómű is a kocsin, igaz azt már így vettem, forgalmiba is benne van nkh pecséttel. Gondolom akkor ezzel is ez az eljárás de nem vagyok benne biztos.
2017. okt. 30. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!