Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A honda civic "UFO" 8 gen...

A honda civic "UFO" 8 gen civicje mennyire megbízható városba az 1.8 szívó benzinbe?

Figyelt kérdés

Mérlegelgetek ,kicsit családi,kicsit sportos vegyes autót.

Főleg városba,de csak 6 gangos váltóval,mert van,hogy kell hosszabb útra is.

Azért néztem,mert "japán" szívó benzin,és a hatchback forma (3 ajtós 1.8 type s) arányaiban sportos,de eszméletlenül dícsérik a helyet benne,és a csomagtartót.


2017. okt. 30. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok bajod lesz vele. Angol gyártás így sok európai alkatrész miatt lengescsillapitok hamar csereerettek lesznek még az elektromos tükör ill a radio kijelzője tud vacakolni. De komolyabb hibákra nincs semmi esélyed.
2017. okt. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tomcatters ***** válasza:
Nekem accord sport van 2.0 i-vtec. Ugyan az a szivo van a civicben is, csak 200ccm el kisebb :D En nagyon meg vagyok vele elegedve eddig hibatlan 13 ev van a hatunkmogott es 152 ezer km .. Csak a kopo alkatreszek
2017. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. Szó szerint leírta azt a pár problémát ami volt ez enyémmel. Nemrég adtam el, 11 év használat után. Megbízható, dinamikusan vezethető kocsi.
2017. nov. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!