Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem nyílik az ajtó?

Nem nyílik az ajtó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy seat cordoba 2002. Reggel az ajtók normálisan nyitódnak és csukódnak viszont ma reggel mentem 15 km kb és amikor kiakartam szállni nem nyílt az ajtó. Anyós felüli se és vezető oldali se viszont hátsó ajtók működtek. Hátulról aztán kiszáltam.Próbáltam "kifeszíteni" a vezető felüli ajtót és nagy nehezen kinyílt. Mi lehet a gond? Befagyott? -1 fok volt most reggel. Válaszokat előre is köszönöm. 🙄

2017. okt. 31. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyelv , a rugó és a mechanika hidegben nem úgy működik, mint nyáron. Érdemes újrazsírozni a zárat (kiszerelés után), de nem biztos, hogy megoldja a kérdést. Múlt héten Corsa C-n szórakoztam én is ezzel, pillanatnyilag jó lett, tegnap megint nem nyílt :(
2017. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak a hideg miatt van ez?
2017. okt. 31. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ne szórakozzunk már, h a hideg miatt nem nyílik! Meg kell keresni az okot, az nem ok, h hideg van. Vagy h igen, akkor el kell hárítani. Olyan ugyanis nincs, h hidegben a csomagtartón keresztül kelljen közlekednünk.
2017. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mások azt mondják seat betegség. 😁
2017. okt. 31. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet orvosolni: IGEN, ki kell cserélni a zárat 25.000 Ft. De gondolom a kérdező nem szeretne 2 x 25.000 Ft-ot rákölteni...
2017. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az úgy nagyon sok...
2017. okt. 31. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!