Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.2es astra g caravan chiptuning?

1.2es astra g caravan chiptuning?

Figyelt kérdés

Lehet?

Mennyibe kerül?

Többet fogyaszt utàna?

Kb hány lóerót nyerhetek vele?


2017. okt. 31. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Felejtős, ha jobban nyomod többet eszik, minimális teljesítménynövekedés lesz csak, szinte semmi. Egy jobb chip 50-60-100.000 Ft.

Inkább venni kellene egy 1.6-ost

2017. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Cserézni nem akarom mivel családunkba volt és nagyon keveset futott. 2009es 27 000 km

2009ben volt használva, majd majd 1 èvig a céges hyundai lett használva mindenre. Utána kartörès ideg sérülessel még 1 év. Persze olaj lett cserélve benne ne dermedjen meg meg azèrt havi 100km ment egyhuzamba.

2017. okt. 31. 08:22
 3/9 A kérdező kommentje:

Eddig nem én vezettem. Most lett meg a jogsim.megkaptam az autót.

De igen gyengécske. Megelégednék 15 lóval is plusszba. Felmentem pàlyárà és egyszerüen sok neki. Voltunj pàran. Mikormeg klímát kapcsoltam párátlanitàs miatt. Na akkor gatya lett neki

2017. okt. 31. 08:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi értelme, azt a pár plusz lovat észre se vennéd.


Dízelnél jelentősebb a változás, de én nem foglalkoznék ilyesmivel.


[link]

2017. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak turbós kocsinál érdemes.Szívónál kb semmit nem ér.
2017. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]


Viszont nettó 7000 ft/le áron az a plusz 7 lóerő az tiszta pénzkidobás.

2017. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát akkir nem tudom mit csinázzak.
2017. okt. 31. 14:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy beéred ezzel a teljesítménnyel, vagy veszel egy 100-120 lovas valamit. 1.2-es motortól ne várj sokat.
2017. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel semmit. Ez egy alulmotorizált takarékos népautó, ha teljesítmény kell akkor turbósítod ,de abszolút nem éri meg mert alsó hangon fél milla és akkormég nem cseréltél ki mindent. Jobban jársz ha eladod és ha ragaszkodsz az Astrához akkor veszel egy nagyobb motorost. Vagy ha bontóban kapsz nagyobb Astra motort azt még bele lehet gányolni ,de akkor még át is kell iratni ,szintén nem éri meg. Sport légszűrővel kipuffal sem érdemes variálni nagyon keveset ad viszont hangos lesz
2017. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!