Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakott területen kívül világít...

Lakott területen kívül világítás nélkül, kora délután mekkora bűntetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok, 1 hónapja van meg a jogsim és kb csak városban használtam. Kimentem városból elfelejtettem felkapcsolni és átmentem egy ilyen kamera rendszer vagy nem tudom hogyhívják alatt ami méri sebességet, nézi övet stb.

2017. nov. 1. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy a világítás miatt nem fognak csekket küldeni, ha egyébként szabályosan mentél.
2017. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem volt semmi gáz mindig figyelek mindenre csak mondom nem szoktam kimenni a városból és hírtelen eszembe se jutott, hogy fényszóró kéne.
2017. nov. 1. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem állítottak meg, akkor megúsztad, nyugi.
2017. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi a kapu megállít amin ezernyi kamera?:D vagy te ezt hogy képzelted
2017. nov. 1. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, a rendőr te fafejű.


A fényszóró hiánya nem tartozik az objektív felelősség alá, tehát lényegében csak akkor vagy büntethető, ha igazoltattak.

2017. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!