Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám meghosszabbítani...

Hogyan tudnám meghosszabbítani egy kocsi antenna kábelét?

Figyelt kérdés

A kocsiban lévő eredeti antenna feladta a szolgálatot, ezért vettem egy ablakakra ragaszthatóst. Az a gond hogy a kábelje elég rövid, én pedig a hátsó ablakra (kombi) szeretném felrakni mert ott nem látszik és nem zavar.

Az antenna kábelt és a pluszt is meg kéne hosszabbítani legalább 1,5 méterrel.

Hogyan tudnám ezt legegyszerübben megoldani?

Ha elvágom az antenna kábelt és egy 1,5 méteres dróttal megtoldom akkor lesz bármi baja? Valamint a kábelt amieről kapja az áramot, ha azt is megtoldom akkor lesz bármiféle baja?

Köszönöm a válaszokat ;)



2017. nov. 2. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

A másik szálba egyszerűen beletoldasz egy darabot. De nem valami sokat érnek ezek a szélvédőre ragasztható antennák, nekem is volt, de kb semmit nem ért.

2017. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, van antenna hosszabbító, de a másik kábellel mit csinálok, amiről az áramot kapja?
2017. nov. 2. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Tényleg ennyire béna vagy?
2017. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt akkor vegyem úgy hogy mindenki aki kérdést tesz fel a gyakorikérdéseken az béna? Ha bem akarsz segíteni akkor inkább ne szólj hozzá és ne pazarold az idődet...
2017. nov. 2. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem mindenki béna, csak az, aki ilyen "összetett problémával" küszködik. Ha egy darab drótot nem tudsz megtoldani, minek fogsz hozzá? Amúgy hol élsz, búra alatt? :-)
2017. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 válaszomban arra is válaszoltam, de a beletoldás alatt arra gondoltam, hogy a meglévő kábel végét megfogod és hozzáforrasztasz egy másik kábelt, amivel már elér a rádióig.
2017. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a 10 éves öcsém ilyet megkérdezne még őt is leszólnám.

De ő csak annyit kérdez, hogy hol talál a garázsban drótot meg szigetelőszalagot, mert a bringára lámpát akar szerelni.

Beköti oszt jónapot. :-)

2017. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, mostmár értek :)
2017. nov. 2. 10:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy értve nem ér semmi ez a fajta antenna? Nekem nem azért kell hogy szuper minősége legyen hanem hogy menjen, használható legyen normálisan a rádió mert az eredetivel nem talál semmit. A báttyám ráillesztett egy 2 méteres drótot és szép tisztán, szinte minden adást bevett. Egy ilyen olcsóbb kütyű is képes szerintem arra a minőségre mint egy sima 2 méteres drót :D
2017. nov. 2. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Tv koax kabelre csereld ki az eredetit, az dupla arnyekolasu, es azzal szepen fog szolni a gyari antenna is.
2017. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!