Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék Németországban....

Autót vennék Németországban. Hogyan tudom hazahozni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 19:56
 1/10 anonim válasza:
Én nepperrel hozattak be. Ő meg is nézi a kocsit kipróbálja, aután “leadja a drótot” róla
2017. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy beleülsz és vezetsz egészen hazáig, vagy trélerre teszed és hazahozod / hozatod.
2017. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rengetegen foglalkoznak trailerezéssel, úgy is megéri.
2017. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenkép én szeretnék kimenni érte. A tréler 120Ft/km-ért hozná el, ami nagyon drága. Hallottam róla, hogy van valamilyen ideiglenes rendszám is Németországban. Erről tud valaki valamit?
2017. nov. 2. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudsz bérelni te is trélert, amit a kocsidhoz tudsz csatolni ha vonóhorgos és haza tudod hozni.
2017. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem jó mert E jogosítvány kellene, meg egy olyan autó amivel akkora súlyt lehet vontatni.
2017. nov. 2. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:

120 ft/km nem drága, te se hoznád haza olcsóbban 2 autópálya matrica, üzemanyag, ideglenes rendszám, az se olcsó kint, de azt itthon már nem használhatód.

Vizsgázni csak tréleren tudnád elvinni.

Szóval ez már most több, mint 120 ezer.

2017. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ideiglenes rendszám talán 60 Euró és egy hónapig érvényes, addig itthon is használható, azaz tudsz vele menni vizsgázni/honosíttatni. A tréler kényelmesebb, de ha mindenképpen ki akarsz menni, akkor ez a legolcsóbb megoldás.
2017. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sok költséggel , átiratással, honosítással annyi pénzt fogsz költeni rű, hogy nem éri meg a procedúra. Úgyanannyira fogsz kijönni, mintha itthon vennéd meg magyar rendszámmal. Ha ennél olcsóbban szerzed, akkor nagy valószínűleg egy felújított fosba futottál!
2017. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak azt el ne felejtsük, hogyha nincs rajta TÜV, nem kap ideiglenes rendszámot se... ha van, akkor kiváltható max 12 hónapra is, de az se 10 euró, bár még mindig olcsóbb, mint trélerezni...
2017. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!