Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.3 Suzuki Swift miert nem indul?

1.3 Suzuki Swift miert nem indul?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek!


Van egy 1.3as Suzuki Swiftem es ahogy elforditom a kulcsot, egy kattanason kivul semmi nem tortenik. Betolni belehet, ugy beindul.


Van valakinek valami otlete mi lehet?

Holnap elviszem szerelohoz csak most olyan helyen hagyott ott ahol nem tudom tologatni.

Koszonom mindenkinek!



2017. nov. 2. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Önindító, lemerült aksi
2017. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkumulator.


Azert kivancsi lennek hogy' a jo eletbe' kaptal jogositvanyt, ha ezt magadtol nem sikerult kitalalni.

2017. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha az aksim merulne le akkor se radio, se lampa se duda nem lenne, ugye? Mert ha ugy van akkor tuti, hogy az oninditom szart be. Azzal.itt helyszinen lehet valamit csinalni utogetesen kivul?
2017. nov. 2. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi!

Foleg neked 2.

2017. nov. 2. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Önindító. A bendix még kimegy (ez lehet a kattanás), de az önindító már nem forog, mert elromlott, vagy a kábelezés sérült meg, ami miatt nem kap elég áramot. Az előző akkum merült már le párszor, de akkor már nem kattant semmi, a kulcs elfordítására sötétség lett. Vagy az utolsó erejéből tekert még negyed fordulatot és utána lett sötétség.
2017. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azert zartam ki az aksit en is. Van futesem, mukodik a radio, megy a refi.

Akkor valahogy betolom.

Koszonom a valaszokat!

2017. nov. 2. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
EZ nem garancia arra, h az akku nincs lemerülve, v nem lett fenékzárlatos. A refi, rádió stb alig vesznek fel áramot az önindítóhoz képest, azt illene tudni.
2017. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Hallottál már arról, hogy ugyan abban az autóban, különböző elektromos berendezések, eltérő mennyiségű energiát igényelnek?

Pl. a Te esetedben, az önindító meg sem fordul, miközben a rádió még vígan üzemel.

Méresd ki az akkut, és onnan okosabb vagy.

2017. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az akkuval kezdeném a hibakeresést. Megjött az első hideg, most hullanak el sorban a gyenge akkuk.
2017. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!