Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beszakadt kerékcsavarral...

Mirk kérdése:

Beszakadt kerékcsavarral lehet menni?

Figyelt kérdés

Le akartam cseréltetni a gumikat de az egyik csavar csak elforog, nem jön ki. Azt mondta a gumis, hogy menjek el szerelőhöz először kicseréltetni a csavart. A másik hármat rendesen meghúzta.

Lehet így menni az autóval, hogy egy csavar laza?



2017. nov. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi egy régi típusú Suzukival több mint 20.000 km-t mentünk 3 csavarral. :D Menet közben nem a csavarok veszik fel a terhelést, hanem a felninek a középső felfekvő felülete, a csavarok csak központosítják a felnit, és a helyén tartják. Szóval a kérdésedre válaszolva igen, el lehet közlekedni 3 csavarral akár hosszabb távokon is, de amint lehetőség nyílik rá, orvosolni kell a problémát.
2017. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
moszkvába azért ne most ugorj le, de nem kell reszketned, a szerelőig bőven elmehetsz.
2017. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták lehet, de rallyversenyen azért ne indulj. Annyit tennék hozzá, hogy esetleg ha meglazulna a kerék (nem fog), azt hangos kattogással tudatja, észrevenni azonnal.
2017. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet vele menni, de szerintem aki ilyet nem javíttat meg, az inkább adja le a jogsiját...
2017. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De meg akarom javíttatni amint lehet, de holnap el kéne mennem egy 20-25 km-es útra, azért kérdeztem.
2017. nov. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!