Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Hogy lehet galvanizált...

Calibra111 kérdése:

Üdv! Hogy lehet galvanizált karosszériát javítani, hegeszteni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Fél éve vettem egy Ulsse-t 96-os. Nekiálltam rendbe tenni. Kell rá két új küszöb azt megette az idő. elvittem a kasznishoz aki eddig csinálta az autóimat, régi szaki. Neki áll egyszer felhív, hogy ezt az autót nem tudja megcsinálni, mert nem lehet hegeszteni a lemezt, mert megfolyik a cin rajta. Most ott van szétvágva az autó. Azt nem hinném, hogy nem lehet hegeszteni attól mert galvanizált a kaszni. CO va hegesztett, segítsetek mi itt a megoldás?



#autó #hegesztés #karosszéria #Fiat Ulysse #kasztnis #cin galvanizált #kaszni. hegeszt javitás
2017. nov. 4. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűen, de lehet hegeszteni Co-val is, csak a hegesztési felületeknél le kell csiszolni lamellás koronggal a horganyréteget róla. A másik megoldás, a hagyományos gáz + oxigénnel történő lánghegesztés. Ha régi szaki, ezt tudnia kellene..
2017. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csináltam ilyent, de csak egyszer..Vagy erős elszívó kell, vagy mégerősebb fújó ventillátor, hogy ne lélegezze be az ember azt az igen mérgező gázt.


A lánghegesztést nem lehet elkapkodni, idő kell az alapos, finom munkához(is)


Még duplapénzért sem vállaltam azóta ilyent.

2017. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!