Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom meg hogy a...

Honnan tudom meg hogy a robogómon 50-es vagy 70-es henger van?

Figyelt kérdés
Múlt héten került a tulajdonomba egy Yamaha Aerox. Az előéletéről nem tudok semmit. Hogy tudom megállapítanai a motor megbontása nélkül hogy 50-es vagy nagyobb henger van-e rajta?

2017. nov. 7. 20:25
 1/4 szab56 válasza:
El lehet vinni bevizsgáltatni de onan lehet hogy az 50cm3 az csak 60nal tud menni és egy személyes és 4kw allat van
2017. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos ide írnák páran hogy mit nézz (karbi beállítás, szívóka méret stb) de egy csomóan csak hengert cserélnek.


Megbontás nélkül én maximum a fogyasztást nézném. 2T Aerox ha 3,5 felett kér az már nem 50-es.


Esetleg gyorsulás/végsebesség ha gyári méretű és állapotú görgők vannak benne.

2017. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:

Bontás nélkül nem fog menni.

Nem hinném, hogy bárki kívülről meg tudja állapítani, hogy 40-es vagy 47-es dugattyú van benne.

/az az oldalankénti 3.5mm eltérés nem túl szemet bántó különbség, pláne hogy a henger fala nem is átlátszó/ ;)

2017. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

KI nem szarja le?

Menjen, az a lényeg!

(Amúgy lehet, hogy nemsokára renszám lesz az 50-eseken is, és a 70-esre nem fogsz 50-es engedályt kapni. Bár ne lenne így!)

2019. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!