Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway landcruiser vagy...

Keeway landcruiser vagy Hyosung gv 250? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél éve nyúzok egy QJ-t. Vannak típushibái, de az enyém 14 éves és azóta ezek nagy részét kiküszöbölték, úgyhogy azt kell mondjam, nem egy rossz márka. Hyosung-gal még nemigen találkoztam, csak egy Cruise II-vel, az egy határ szar volt, de nem kívánom az alapján megítélni a márkát.
2017. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se. A Keeway-t a korai gagyi motorjai miatt nagyon sokan lenézik, kínaizzák (hiába javult sokat a minőség). A Hyosung meg szintén nem sokra becsült márka, hiába koreai. Emelett még ritka, mint a fehér holló... Én ezeket nézném ha 250-es chopper kéne. Yamaha Virago, Yamaha Drag Star, Suzuki Marauder, Kawasaki Eliminator, Honda Rebel.
2018. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!