Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Halk az autóm dudája?

Halk az autóm dudája?

Figyelt kérdés

Van egy scenicem azon olyan halk.. mondjuk használtan lett vasarolva 260 e kmel.

Most sajnálatos módon édesapámtól megörököltem a kis málhásszamár opel astra g kombiját egyszer nyomtam meg mert kifutott elém gyalogos. De kb anyósom úgy megijedt. Meg itthon kiprobáltam. Hat az haláli hangos. Mitől halk illetve hangos a duda? Az opel 8 eves a scenic 12


2017. nov. 9. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A Renultban csajozós duda van :D Így lehet nyomni a szép lányoknak és az asszony se fogja meghallani.

Amúgy valósznűleg attól halkabb, mert valami gebasz van a kürttel.

2017. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De a másik iszonyat hangos. 20 mèterről zúgott a fülem utána. Ez is normális?

Amugy tetszik hogy ilyen. Megmentette a gyalogost no meg engem a bajtól.

2017. nov. 9. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Közönséges duda, vagy a többszólamú un. elrktromos légkűrt?

A közönséges dudát egy csavarral lehet hangolni, az elektromos légkűrtöt nem. Ezek a vizet nem szeretik.

A modern kocsikban h megfigyeled nem olyan a hangja kűrtnek, mint a régieknek. Na azokban van az elektromos légkűrt.

2017. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Astrákban baromi erős harsonák vannak, egy magas és egy mély hangú. Kevés autóban van ilyen jó kürt. Érdemes bontóban venni egy párt a gyári csatlakozójával és kicserélni.
2017. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!