Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Passat automata első autónak?

Vw Passat automata első autónak?

Figyelt kérdés
Élek, halok a retro autókért, természetesen tisztában vagyok mikkel járhat egy régi autó, s természetesen hobbiautó lenne néha ide-oda mászkálnék vele. Egy Passátot árulnak, ami 87-es 1.8 3 fokozatú automata váltós típus. Érdemes megvenni vajon?
2017. nov. 9. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te ezeket a kocsikat szereted vegyed... De mivel régi lehet, hogy foglalkozós és lehet hogy a megvett ár kétszeresét kell ráköltened, mert rozsdás rohad stb.. de vannak ilyen emberek akik régi autókat újítanak és aztán eladják
2017. nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első autónak általában nem retrót vesz az ember fia, lánya.

Az ok egyszerű, az első autót általában használni szeretné.

Amit ugye nem említettél, hogy milyen állapotban lévő lenne az autód, mennyit szánsz rá rövid idő alatt.

30 éves autónál már a rozsdától, mindenféle kopásig, bármi előfordulhat, felújítottat meg nem adnak oda fillérekért.

Ezzel nem lebeszélni akarlak, csak furcsállom az első autónak retrót, úgy, hogy semmi konkrétumot nem írtál (állapot -ár)

2017. nov. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erről van szó.

[link]


Na most vagy az ár nem jó, vagy a leírás. (nem véletlenül nincs kép a jobb oldaláról pl.)

Ahogy előttem írták, hobbi autónak oké, de ezekbe erőteljesen kell lapátolni a pénzt. Egy ilyen autó két esetben ér valamit szerintem hobbiautóként. Vagy ha full gyári állapot, és gond nélkül letenné az OT vizsgát idővel, rozsdamentesen kilakatolva, újrafényezve, felújítva stb stb. Akkor viszont nem 220.000 az ára. Vagy valami elborult építés. Valami retró felni, extrém leültetve, airride esetleg stb stb. Valahogy így:

[link]

Ilyennel lehet találkozózni.


Az azért vedd figyelembe, hogy ha kezdő jogsival egy ilyenben ütközöl ottmaradsz

2017. nov. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első autónak ne egy ilyen régi, buta kocsit vegyél.
2017. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is csípem a 80-as évek autóit. De nem az ilyet.

Hanem mondjuk a cápa 635 BMW-t, vagy egy igazi Audi Quattrot.

2017. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt a pirosat akarod venni, az nagyon szép, ajánlani tudom csak.
2017. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen erről a Piroskáról lenne szó. Azért megnézem, mert szerencsére itt van szinte 20-25 kilométerre, aztán meglátjuk. De ha annyira romos, akkor hagyom a fenébe.
2017. nov. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!