Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a Peugeot Boxer hibája?

ZZsano kérdése:

Mi lehet a Peugeot Boxer hibája?

Figyelt kérdés

Egy Peugeot Boxer 3.0 HDI a következő hibakódokat produkálja: P0638 Motorizált fojtószelep vezérlő egység (túl nagy hőmérséklet,állandó) P0235 (turbónyomás érzékelő,szakadt) P0403 EGR (túl nagy hőmérséklet,szakadt)

Leginkább a "túl nagy hőmérséklet" amit nem értek. A fojtószelep ki lett cserélve egy újra (PIERBURG) van valakinek ötlete?


2017. nov. 10. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy mit is jelent pontosan az hogy meg van buherálva a fojtószelep
2017. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Pontosat én sem tudok de állítólag a pillangószelep ki lett iktatva, hogy ne zárjon el, viszont az alkatrészen külső behatolási nyom nem látszik, igaz elég viselt már a "drága"
2017. nov. 21. 18:21
 13/19 A kérdező kommentje:
újra itt! A kocsi vissza jött és ki lett cserélve a vízhőmérséklet jeladó ugyan olyan Bosch-ra mint ami eredetileg benne volt. Tehát, már minden új!!! Pár indítás és hibatörlés után még mindig ugyan az a hiba P0638 Motorizált fojtószelep vezérlő egység.... Ssajnos nem jövök rá mi a fene eszi ezt a sz@rt (bocsánat a kifejezésért)
2017. nov. 25. 08:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem sincs már tippem így helyből... Próbáltad újra tanítani a fojtószelepet?
2017. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de sikertelenül. Az is lehet, hogy nem is jól csináltam. Megmondanád, hogy miként kell helyesen újra programozni?
2017. nov. 27. 18:10
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, műszerrel kell feltanítani akkor fog jól műkodni2
2017. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*működni
2017. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Üdv!

...és főleg ÜDV a választ adó fórumozónak, aki kedves volt és próbált segíteni. Jelentem a BOXER működik. Nagy utánajárásnak köszönhetően kiderült, hogy 2009-től az eredeti fojtószelepet felváltotta többek között a Pierburg (amit én is vettem) de sajnos ezek nem kompatibilisek a régi rendszerrel. Kell hozzá még valami..... :-)

2017. dec. 13. 16:51
 19/19 anonim ***** válasza:
Legalább ezt is megtudtuk, örülök hogy megjavult a táltos 😀
2017. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!