Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru legacyt tervezek...

Subaru legacyt tervezek venni, viszont kicsit aggaszt hogy ebből a kocsiból baromi kevés van az országba, van hozzá elég alkatrész?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez a márka,és gondoltam ha már jó minőség szívesen kiszakadnék a 3 német prémium meg a Vw gyűrűjéből és veszek valami különlegesebb autót,viszont nem is az ára aggaszt hanem az alkatrészek hazai mennyisége a korlátozott számú autók miatt...Mennyire van okom az aggodalomra az alkatrészek terén?Mennyire értenek a szerelők a subaruhoz?

2017. nov. 12. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne törd össze és ne dieselt vegyél. Ennyi. Mondjuk én nem vennék pedig 3 japán autóm is van mert nem megy de legalább éhes :))
2017. nov. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát bontott alkatrész nem nagyon lesz hozzá.

Minden más meg beszerezhető, max kicsit drágább, meg kicsit tovább tart. De egy jó alkatrészbolt meghoz neked bármit hozzá

2017. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenhez van alkatrész, nyugi, egy Subaruhoz meg pláne, azért elég komoly márkáról van szó. Amúgy nagyon ízléses választás, én is márkahű Audisként majdnem megtértem a Subaru javára. De csak majdnem :D
2017. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általánosságban van minden Subarukhoz, bontott is, mivel sokk jobb kormányos került be az országba. Nem mindegyikhez van azért, de ne különlegeset vegyél. Elég strapabíróak, de a rozsda nagy ellenségük, sokat fogyasztanak és ha valami gyári cucc kell hozzá, akkor az drága. Sok kifejezetten Subarura specializált szakember van, ha lesz Subarud, meg fogod ismerni őket.
2017. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!