Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi Q7, mi lehet a probelma...

Istvan audi kérdése:

Audi Q7, mi lehet a probelma ha nem indul be az auto?

Figyelt kérdés

Ez egy 2007es evjaratu q7 auto. Az auto mikor megvasarlasra kerult az akumlator gyenge volt, a problema az hogy az auto probaltam inditani es teker de nek indul teljesen kihivtunk egy szerelot az felprobalta bikazni de nem jartunk sikerel mivel az auto inditaskor tekert de nem indult be. Tank van benne a generatos is tokeletes.

lehetseges az mikor le alt az auto ed nem indult be 50-100m-ert le kelet tolni az utrol ez jelenthetet e problemat? Kivancsi vagyok a valaszatokra mit tegyek!?


2017. nov. 15. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jelenthet problémát, ha 50-100m-t kellett tolni: izomhúzódás, izomláz léphet fel, mint tünet, illetve akut kimelegedés esetén tüdőgyulladás valószínűsíthető.

Javaslom, hogy elővigyázatosságból keresd fel a háziorvosod, illetve menet közben útba ejthetnél egy mobiltelefon szaküzletet is, ahol telepítenek a mobilodra egy helyesírás ellenőrző applikációt is (amennyiben nincs).

2017. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen amikor teker de nem indul be teljesen?

Oké tank van benne, de üres vagy üzemanyag is van benne?

Generátor honnan tudod hogy tökéletes? Mondjuk amúgy is lényegtelen.

Dikmán Jancsi nem másolt kulcsot adott? Immo chip nélkül?

2017. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg keress fel egy normális szerelőt, szervizet....
2017. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jo igaz lehet nem helyesen irtam le mivel eppen melozol es gondoltam gyorsan le irom majd kijavutom es elnezest!

A generatort be meretem es azt mondtak az tokeltes. Az akumlator az ulles alat van de azt nem mertuk be mivel azt mondta az aksival van problema.megvasarlaskor feltetem a gepre es aksit kimutata h gyenge.

Teker az auto most folyamatosan de nem indul be van benne uzem anyag is.

2017. nov. 15. 12:25
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
Van az a méltán hires mondás hogy ha mar volt pénzed majomra legyen bananra is..........van egy Q7-esed azt itt a gyakorin akarod kideríteni hogy mi baja........gondolom egy hibakod olvasasra meg rendes szervizre biztosan nem futja....
2017. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bikázva sem indult, akkor nem az akksi a probléma.

Attól, hogy teker még lehet selejtes az önindító.

Ezeken kívül még számos oka lehet, amiket legjobban az audi márkaszervizes szakember ismeri, ajánlom egy ilyen felkeresését.

2017. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na hát most én kéne halljam, hogy mennyire teker az az akku, de tegyük fel hogy teker rendesen. (bár egy 3.0 TDI-t nem lehet akármiről bebikázni, akármilyen kábellel). Ha jó az akku, és nem indul, akkor alapból szervíz, itt rengeteg hiba lehet.
2017. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most vetted, nem? Akkor eladó felhív, kozlod vele, hogy csunya dolog atverni a hozza nem ertot. Adja vissza a penzt, a kocsit meg vigye a francba. Masik: Szervizbe el kell vinni. (speciális treler kell majd).azok elmondják az osszes bajat, aztán azzal vissza az eladohoz.
2017. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!