Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire cseréljem le?

Mire cseréljem le?

Figyelt kérdés
523i automata kombi. E39 Ugy alakult hogy már nincs szűkségem ekkora autora. A feleségemnek kéne valami helyette. Honda jazz re gondoltam. Őtletek?
2017. nov. 20. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor 1:1 ugyanannyiért akarsz kocsit, amennyiért eladod a BMW-t. Csakhogy egy ilyen 523i lehet 800 ezres lelakott munkáskocsi is, és 2 milliós szép állapotú német csoda is, nem mindegy, melyik a te eseted!


A Honda Jazz nagyon rossz nem lehet, japán és sokat látni, de nem tudok róla semmi személyeset mondani. A Volkswagen Polo viszont benzinessel (például az 1.4-essel) nagyon megbízható, méretéhez képest egészen kényelmes kocsi, csak sokat pályázni ne akarj vele. Barátnőmnek volt, én is sokat mentem vele, bézs kárpittal szép is, és baja sosem volt komolyabb 250e km után sem.

2017. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem 1:1.2-3 százat tudok rádobni.az én bmw-m egész egybe van,tényleg tanáré volt.ö is rendesen szervizelte,én is.kb 1 millát érhet,momentán a feleségem a másik Bmw met használja 318i 2001es.vissza venném töle,ö meg kapna valami kis autot
2017. nov. 20. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

jazz,swift(az újabb),toyota yaris,citroen c3

nekem ezek ugrottak be egy nőnek

2017. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Swiftet azért nem.... elveim vannak:)
2017. nov. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!