Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Skodát miért pozícionálta...

A Skodát miért pozícionálta feljebb a VW mint a SEATot?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A Skoda és a VW, egy cég. A Seat spanyol.
2017. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyi erovel a skoda meg cseh. A seat is ugyanugy a konszern resze
2017. nov. 21. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

szerintem nem a fócvágen pozícionálta feljebb, hanem a vásárlók.

a skoda jobban hasonlít a fócvágen stílusirányzatához. nekem sem igazán jönnek be a seatok.

2017. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A piac határozza meg. Az Octavia túl jól sikerült és ez a VW eladásokon is meglátszik. De hamarosan úgyis lefogják butítani az Octaviát, hogy visszaálljon a VW eladása a normálisra és akkor talán majd a Seatnak is jut egy kis feljebblépési lehetőség.
2017. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első okos akart lenni >_< epic fail :D
2017. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így alakult ki, nem volt ez tudatos szerintem. A csehek alapból nagon hasonlítanak a németekre, saját maguk is olyasmi autókat terveztek, mint a németek. A spanyoloknak több szabadságot hagytak, ők jobban játszhattak kicsit a formákkal, hát annyira nem jött be, az embereknek jobban bejön ez a németes vonal. Így hát a Skoda az emberek szemében is komolyabb autóként van elkönyvelve, és az utóbbi években sokkal komolyabb autókat is gyártanak már, mint a Seat (lásd Skoda Superb például, de 15 éve is volt már 2.5 TDI Superb V6-os motorral, ami nagyon komoly szintnek számított akkor).
2017. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 7. írja jól, erre próbáltam utalni, csak nem volt alkalmam kifejteni.
2017. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!