Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H7 LED izzó? (Trafos) Használt...

00Daniel kérdése:

H7 LED izzó? (Trafos) Használta-e mar valaki? Olvastam olyat hogy túl melegszik, nem olyan a fény hatása mint az eredeti. Még a fény színére lennék kíváncsi (" Kékes színű"? )

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 05:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Trafós? Itt fogalmi zavar lehet, a ledek meghajtásához nincs szükség transzformátorra, az a gáz kisüléses izzókhoz kell.

Jól olvastad, a teljesítmény ledek is melegszenek veszettül.

"Fényhatása" teljesen más, mint a hagyományos halogén izzónak, azt az eredeti lámpatestben nem képes kiváltani.

Igen a legtöbb ledes H7-es foglalatú fényforrás hideg fehér, azaz kékes színű.

2017. nov. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik kérdésnél alaposan kitárgyaltuk, hogy miért szabálytalan és rossz a LED izzó hagyományos lámpatestben. Kérlek, hogy saját és a többi közlekedő érdekében ne használj ilyet!
2017. nov. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Nekem H7-es foglalatú több ledes izzok vannak a kocsiban sík üveges lámpa test , veszettül erős a fénye és én emiatt ja ezt vàlasztottam , mert a halogén izzó , nem adta azt a fényt ami kell .

Persze , hogy melegszik a ledes izzó is rendesen , ezeket a hütő bordàs kinai vackokat feletsd , mivel a làmpa test nem szellőzik , így ugyan ugy be melegszik a led .

Nekem semmi bajom nincs vele Ledbazàrrol rendeltem az összes izzot a kocsiba , azaz full led az összes vilàgitó test , igen az első làmpàmnak jégfehér fénye van halvànyan kékes , de nem feltünő , az viszont igen , hogy nem az ocsmàny halogén sàrgàs fényét adja .

2017. nov. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3: Az autód műszakilag érvénytelen teljes mértékben! Egy KPM ellenőrzésnél azonnal leveszik a rendszámod és mehetsz vizsgára ismét!

Nem elfogadott a LED izzó fényszóróként pont azért, mert még az OSRAM sem tud olyat gyártani, aminek a fénytörése miatt közúti forgalomban hazsnálható lenne! Magyarországon jelenleg NEM LÉTEZIK használható LED izzó fényszóróként!

Magyarázat: a foncsor nem a LED-hez van kialakítva, hiszen aki ismeri az elektrotechnikát az tudja, hogy milyen fényképzése van egy LED-nek, és nem a fényerővel lehet növelni a távolságot, hanem megfelelő "tükrözéssel". A LED nagyon erős fényt képez a foglalatban, de az csak fele addig vetít el, mint egy normál halogén.


Te kedves #3, csak a sárgás fény miatt cserélted le, mert ez trendi! Ne aggódj le fog inteni a rendőr és repül a forgalmid egyből. A Xenon-ok is ezért tüntek el a forgalomból, LED fényszóró is el fog!!!!

2017. nov. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
3-as azt még elárulod amugy hogy mire jó ez a ledezés?Mindig is kíváncsi rá miért jó ez?!
2017. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Ne higyjetek a 3.nak! Szándékosan írta hogy ezzel bosszantson minket, normális sofőröket.


A ledbazàron NEM lehet kapni tompítotthoz, fényszóróhoz ledet. Nappali menetfény, helyzetjelző, tolatólámpa és belső ledek vannak!

2017. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást
2017. nov. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!