Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B5 passat 1.9 tdi fogy a...

B5 passat 1.9 tdi fogy a szervó olaj de semmi nyoma mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
eddig sosem fogyott minden oké volt és csak azt veszem észre hogy kanyarodaáskor főképpen zaj hallatszik ugye rögtön megyek nézem a tartájt hát üres volt meglepődtem nah azonnal vettem bele szervó olajat és feltöltöttem aztán mentem vele és nézegettem a tartályt igaz lassan de láthatóan fogy a szervó olaj és nem látok folyást a láthatáron az autó alatt sem mi lehet a problem? hol van az olaj ami elfogy?

2017. nov. 22. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak nem szabad fogynia. Valahol ereszt a rendszer csak még nem látod hogy hol. Mielőbb vidd szervizbe.
2017. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utóirat. Valószínűleg csak nyomás alatt ereszt, tehát még egy helyben állsz nem fogod látni mi a baj.

Állj sima tiszta területre majd álló helyben fogasd el a kormányt teljesen balra (járó motorral) Ellenőrizd majd teljesen jobbra és újra ellenőrizd. A motor végig járjon.

Párszor ismételd meg és meglátod meglesz az a csöpögés

(Ne túl sokszor mert ilyenkor a gumi erősen kopik)

2017. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Renaultban folyt el fél óra alatt az egész szervóolaj, eldurrant a szervócsövem. A szerelő sem értette, hogy mitől történhetett ez, de megtörtént. Mondjuk nekem látszótt jól, hog a motortér alja tiszta olaj volt.


Másik verzió: a szervópumpa lassan feladja a harcot, vagy a tömítések elfáradtak benne, és itt fogy el lassan az olaj.

2017. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat igyekszem utána járni a dolognak ...
2017. nov. 23. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!