Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért csinálná meg nekem...

Mennyiért csinálná meg nekem ezeket a dolgokat egy autóvillamossági szerelő?

Figyelt kérdés
Apróbb dolgokról lenne szó mint pl: bal index nehezen kapcsol,rendszámtábla világítás nem ég,műszerfalon néhány izzó kiégett,rádió antenna(letört),hátsó ablaktörlő nem működik,hátsó szélvődő fűtés nem működik.Már sok minden nem jó ezért gondoltam megcsináltatom.Kb.mennyiért csinálja meg a fent említett dolgokat egy szerelő alkatrészekkel együtt? Köszi a válaszokat!

2017. nov. 22. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb szerintem olyan 100 körül.
2017. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
100? :D
2017. nov. 22. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Nemhiszem hogy latatlanba sokmindent lehet erre mondani. Amit te aprobb dolognak latsz, az lehet hogy a hatso szelvedo csereje, a teljes kabelezes csereje, muszerfal csereje, komputer csere...


A 100 ezer egy jo becsles, lehet a felebol kikerul, lehet a negyszerese.

2017. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha tényleg annyiba fog kerülni akkor inkább hagyom így :D Egyébként egy Golf3-ról van szó ha számít valamit.
2017. nov. 22. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Ha ennyibe megúszod szerencsés vagy, drága a az autóvillamosságiak órabére.


index nehezen kapcsol: kb relé/kapcsoló cserés, ez munka díjjal nekem egy 96-os scudon volt 15-ezer. És ez csak egy hiba a felsoroltjaid közül.

2017. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Javitsd meg amit tudsz, terkepezd fel a hibakat, es akkor a szerelonek csak a cseret kell elvegeznie.


Ha nehany biztositekcsere, izzocsere megoldja, mar sokkal elorebb vagy. Es nem is buntet meg a rendor a rendszamtabla miatt.

2017. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nem fog 100 ezerbe kerülni. Egy 25 éves golfba csaknem annyira bonyolult az elektromosság :D
2017. nov. 22. 20:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem bonyolult. De az óradíj ugyanannyi, ha 25 éves ha tíz.

Aztán az sem mindegy hogy új az alkatrész vagy bontott.

2017. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy apró hibajelenség megszüntetése is járhat órákig tartó szopással, ezért nehéz behatárolni hogy mennyibe fog kerülni.

Például a rendszámtábla világításod nem működése is lehet hogy csak egy kiégett izzó vagy biztosíték miatt van, ahogy az esetek 90 százalékában, de az is lehet hogy a vezetéke van eloxidálva, valahol a padlólemeznél, ahol hátramegy. Az izzót és a biztosítékot kicserélni 1 perc. Egy hibás vezetékszakasz felderítése és cseréje több óra is lehet.

Ilyen egyszerű, vagyis nem egyszerű :)

2017. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan számolhatsz 5000 Ft/óradíjat + alkatrészt


Valószínűleg el van törve az ajtóban a kábelköteg, ezért nincs ablakfűtésed és nem megy az ablaktörlő sem. Ha am otor döglött meg, kakor húzósabb a téma (tudnod kell, hogy műszakin nem megy át az autó így. Vagy megjavíttatod az ablaktörlőt vagy le kell flexelni)


Egy ilyen teljeskörű mérés, újravezetékezés, javítás én azt mondom 10 óra munka, csak a munkadíj 50.000 Ft és ami kell még bele.

100.000 Ft kicsit soknak ítélem.

2017. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!