Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway x-ray 50 2 ütemű motor...

Attamindenit kérdése:

Keeway x-ray 50 2 ütemű motor kipufogó füstje miért szürke?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy miért füstöl a kipufogóm kék helyett szürke füsttel? Autószerelő suliba járok és tanultam is, de nem tudom eldönteni,hogy kevés vagy sok a keverék olaj vagy valami más kerül a keverékbe ami elszínezi a kipuf. füstöt.

A motor rendelkezik önolajozó rendszerrel ami aktívan működik. Lehet hogy elszakadt a bowden és nem enged olajat? Mert elég rég töltöttem bele.

Szerintetek hogyan vizsgaljam ki? engedjem le az olajat és keverjem a benzinbe a megfelelő mennyiséget vagy esetleg tegyek egy kupak olajat a tankba? Esetleg más ötlet? :)

Köszi a válaszokat előre is :)

16/F



2017. nov. 23. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Vízhűtéses?
2017. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem világít a olaj lámpa, akkor nincs gond. Ilyenkor hidegebb van és nem úgy ég el az olaj, érdemes alacsony hőértékű gyertyát bele tenni(főleg ha régi).

Nem sok értelme van a kutyulásnak, az olajpumpa gyárilag van belőve.

2017. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!