Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok egy valóban megbízható,...

963kto kérdése:

Tudtok egy valóban megbízható, normális képet adó autós kamerát ajánlani?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Rengeteg tesztet olastam róluk és sajnos a soktízezres kategóriában sem találtam olyat, ami sötétben (közvilágítás híjján) is alkalmas arra, hogy a körülötte haladó autók rendszámát leolvasatóan rögzítse.

Ezért én elhalasztottam a vásárt, míg nem találok egy megfelelőt.

2017. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, tudok. Én ennek a mukinak a videót néztem sokáig vásárlás előtt: [link]


Amiket ő ajánl, azok tényleg jók is lesznek. Én most DDpai M6+ nevűt használok. Úgy egy éve vettem, eddig nagyon jól működik. Kell hozzá wifis okostelefon (letöltesz egy applikációt és azzal tudod beállítani, visszanézni, stb). Időnként jönnek ki rá szoftverfrissítések is, tehát foglalkoznak vele. Arra vigyázz, hogy ne sima M6-ot vegyél, ha ilyet akarsz, hanem plus-t (+).

2017. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális képet adóval az a gond, ha nagy a felbontás és nagy a képkockaszám akkor sok tárhely kell neki, ha ilyet szeretnél akkor valami jobbfajta akciókamerát nézz ilyenre.
2017. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy navigációs készülékbe integrált menetrögzítő kamerát használok (garmin drive assist). Eddig használhatónak bizonyultak a felvételei, a szembejövők rendszámai olvashatóak.
2017. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!