Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jártatok már úgy, hogy lemerül...

Jártatok már úgy, hogy lemerült az autótok aksija, és az út szélén próbáltátok menteni a helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyedül meg tudtátok oldani a problémát? Ilyenkor a többi autós mennyire segítőkész? Megállnak?
2017. nov. 24. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van bika kábel a legtöbb autós segit olyankor.
2017. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát út közben nem merül le az akku. Meg nem is nagyon jártam így, mert mindig odafigyelek, hogy ne hagyjak világítást, stb. De azért 2x mégis előfordult. Egyszer közel voltam az otthonomhoz, ott kisegített egy haver, máskor pedig bizony segítséget kellett kérnem, de tudniillik mindig van nálam egy vastag, házilag készített bikakábel. Így hát szívesen segítek én is bárkin ilyen helyzetben, ha úgy alakul, az autóm is bírja (3000-res dízel).
2017. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 ezerért veszel zsebbikát, és nem vagy rászorulva senkire.

Apám segített az egyik kollégáján így, majd megsült a kocsi számítógépe.

2017. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!