Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es Renault Lagunám...

2002-es Renault Lagunám van.1.6-os benzines. Külön lehet-e és ha igen hogyan kell légteleníteni a fűtő radiátort benne?

Figyelt kérdés
Lassan de élesen kanyarodva, (áruházi parkoló) a műszerfal alatt víz csobogást hallok.Lehetséges,hogy valamilyen üregbe esővíz került?( Az autó szabadban áll és a jobb első ajtónál ez történt. Kivettem az alján a dugót és vígan távozott) Vagy esetleg fűtő radiátor lett levegős? A fűtéssel nem tapasztaltam kirívó problémát (mifelénk még nincsenek mínuszok) Lehet légteleníteni külön vagy mi lenne a megoldás? Hűtőfolyadék nem csökkent az rendben van. Nem vagyok szerelő,mindig műhelybe vittem az autóimat. Most nem vagyok abban a helyzetben, így megpróbálom magam. Természetesen ha nem megy, műhely lesz a vége. Örülnék egy érthető válasznak,esetleg egy leírásnak ha van megoldás. Köszönöm előre is.

2017. nov. 24. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet és nem is kell a fűtőradiátort légteleníteni, automatikus.

Viszont az esővíz elvezetőt érdemes néha kipucolni. A szélvédő alatt van a cső a motortérben

2017. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Megkerestem,és kitisztítottam a kifolyót nem volt egyszerű, de megszünt a hiba.
2017. nov. 25. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!