Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a motorolaj jó lenne? (2T)

Ez a motorolaj jó lenne? (2T)

Figyelt kérdés

Yamaha DT 50 MX 1985

Repsol MOTO TOWN 2T 1 L Ásványi olaj



2017. nov. 25. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó végülis.
2017. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éppenséggel, elmegy vele, de ha nem csak egész rövid utakra szoktad használni, akkor érdemesebb lenne legalábbis félszintetikust venni bele.


Pl.:

[link]

Ez nagyjából az az árkategória, viszont minőségileg háromszor különb.

2017. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A repsol olaj API TC teljesítmény szintű. Tökéletesen megfelel. A linken szereplő favorit olaj API TC+ teljesítmény szintű. Ez alacsonyabb füstkibocsájtású, de a kenőképessége megegyezik a repsoléval.
2017. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem olyan rossz ez. Ahol rákerestem, ott nem írtak minősítést, és ásványiban még nemigen láttam TB-nél jobb minőséget. Az ásványi eleve egy régi/kis fordulatú gépekhez való technológia.

De a Favorit nem csak a kevesebb füstölést tudja, hanem pl. kopásállóbb meg kevesebb a lerakódás meg ilyenek.

A Repsol egy nagy márka olcsó terméke.


Jaso rendszerben pedig a Repsol csak FB, a Favorit meg FC, vagyis egy kategóriával jobb. Mivel nem is drágább, én ezt venném. Azt hiszem, ennek a csomagolásán olvastam, hogy a Husqvarna ajánlásával.

[link]

2017. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!