Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 2002ben kicserelt...

Suzuki swift 2002ben kicsereltem a futesknzol izzot es a kis digitalis lampa izzot mert kiegtek Azota nincs szam az oran csak a zold hatter es a radio sem kapcsol be Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami csatlakozót sikerült kihúznod/nemvisszadugnod.
2017. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamit rövidre zártál és kiment a biztosíték. Ha a belső világítás/szivargyújtó sem működik, akkor igazam van. Ezek egy biztosítékon vannak a fentiekkel. A kormány alatt bal oldalon van a biztosítéktábla, az ACC feliratú biztosíték mehetett tönkre.
2017. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a probléma

Hogy a radiohoz nem nyultam mikor leszedtem a kozépkonzolt

Az elso izzzót a fűtésnél csereltem ki

Ott biztonsagi csatt van szoval a mellette lévő kábelsort nem tudtam kimozditani

Ugyan ez a helyzet az óránál is

Egyébkén működik a vilagátás belül megfelelően.

Nem tudom mi lehet a probléma

Az indexkaron van a fényszóró ki/be kapcsolo

Annak kellene vilagitani?

2017. nov. 26. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:
A tetőn lévő utastér világításra gondoltam. Az indexkaron kapcsolható világítás ettől független.
2017. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sikerult megoldani

Tenyleg egy biztositek volt

Egy 15amperes

Viszont amikor raktam be az ujat picit szikrazott de csak egyszer a berakas kozben gyujtas nem volt radva

Es zugott egyet a radio majd minden ment megfeleloen es az ora is jo

2017. nov. 26. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor hirtelen megindul az áram, pontosabban mondva záródik az áramkör, a szikrázás előfordulhat, természetes jelenség.
2017. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Működik azóta is,köszönöm a segítséget!

Egy kérdésem lenne még.

Milyen fajta izzó kell a csomagtérbe?

Mar eleve ugy vettem hogy nem volt ott izzó csak a foglalat es nagyon zavaro hogy sötétben nem latok semmit

2017. dec. 2. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Útmutató szerint 12V 3,8W-os izzó kell bele, foglalatot nem ír. Az enyém 5 ajtós, abban egyátalán nincs világítás a csomagtérben, így beragasztottam egy 25 centis led szalagot, az utastérbe megy egy 50 centist. Ezekhez képest a gyári izzó vicc kategória, nem lehet látni vele.
2017. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!