Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1994-es Suzuki Swift fenékleme...

1994-es Suzuki Swift fenéklemez cseréjénél a belső küszöböt is cserélni kell?

Figyelt kérdés

Csak a fenéklemez van megrohadva (a kábelvezező borda belső oldala lyukas) ezesetben a belső küszöböt is cserélni kell vagy elég egy fenéklemez javító darabot vennem és azt betenni?


A válaszokat előre is köszönöm



2017. nov. 25. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Belül felesleges.

Műszakin meglámpázzák alul,és ha jó akkor kalap kabát.

2017. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van rajta 2 év műszaki. Most vettem és rendbe akarom tenni.
2017. nov. 25. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire rendbe teszed, abból a pénzből vehetsz egy 6-7 évvel fiatalabb klímásat. Szerintem ne költs rá többet, mint amennyit nagyon muszáj. Ha nem megy át a műszakin, akkor kell majd eltolni a bontóba.
2017. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szarrá van rohadva a kasztni, erdemes egy komplett bodet nezni inkabb, azt altalaban 30e korul aruljak.

Vidd el 2-3kasztnishozz, nezzek meg, es majd ok megmondjak mi cseres, es mi nem, lathatatlanban nem lehet megmondani. A nyulvanyt is nezd at, ezek szeretnek elvalni a kasztnitol.

2017. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aknából megnéztük az autó alját. Mind a két oldalon csak a taposó bordája rohadt. Az autó alja beljebb illetve a nyulványok hibátlanok. Le van alvázvédőzve. Megszurkáltam csavarhúzóval sehol nem ment át.
2017. nov. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!