Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Távirányítós hősugárzó autóba?...

Távirányítós hősugárzó autóba? Szivargyújtós vagy az nélküli? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nagyon hülyeség, meg nem autóba való, de legalább meleget csinál és könnyebben le lehet kaparni a jeget is az ablakról

2017. nov. 25. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt az ablak kaparást.

Vesszel egy ablaktísztót spriccelős flakon, majd téli szélvédő mosó, néhány spricc és kész.

Ugyanis a téli szélvédomosó pont erre van.

2017. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az autó akku az indításra való, nem "munka akku". Nincs benne annyi töltés, hogy érdemben bemelegítse az autót.

Vannak korrekt 230V-os hálózatról, vagy az autó üzemanyagát használó álló helyzeti fűtések. Ezek pár 10 000 Ft-tól felfele kaphatóak. Egy alap elektromos set, ami a motort és az utasteret is kicsit előmelegíti 50 000 Ft körül indul. A felső határ a csillagos ég. A jó rendszerek (az autó üzemanyagát használók) 250-35 000 Ft körül indulnak. Ezekhez jön a beszerelés

2017. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát jó dolog ez is, de eddig mindig gondjaim voltak vele, zúzmarás lett tőle az egész ablak.

Fűtést jobban elviselném, leolvadna a jég, meg az autóban is jó meleg lenne.

2017. nov. 25. 21:14
 4/8 A kérdező kommentje:

Állófűtés nekem nem kell, ismerem őket.

De igazából nekem már az is jó lenne ha az ablakról egy kicsit leolvasztaná a jeget. Valami ilyesmi kéne!

2017. nov. 25. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz, az egy legalább 300 Wattos hősugárzó. 13 Voltos akkufeszültségnél ki lehet számolni az áramigényét.

230V nélkül csak kínlódás lesz.

[link]

2017. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az autó akksiját nagyon lemerítené mi?
2017. nov. 26. 05:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Használj szélvédő takarót a zuzmara ellen!

Messze nem tökéletes, de az egyik legolcsóbb megoldás!

2017. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rendes 220 Voltos hősugárzót használok. És bizony a nagy hidegben kell idő mire az 1000 w felmelegiti a belsejét. Legalább egy órát kell neki üzemelni hogy szépen felmelegitse a belsejét. Igaz hogy Partner, és elég tágas autó.
2017. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!