Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 1.1 hihetetlen sokat...

Trabant 1.1 hihetetlen sokat fogyaszt. Automata szívató elromlása?

Figyelt kérdés

Tehát teletankoltam. Mentem vele kb 100 kmt. És már kezd világítani a sárga az üzemanyag jelzőn. Céges autó de a főnök azt hiszi hogy ki furikázom belőle az összes benzinr, közbe meg g.eci sokat eszik. Ennek 5-6 literrel kéns mennie. Nem 10+ al. Ez a 100 km ez olyan vegyes baszbálat inkább. 50-60 km külterület többi meg város. De nem Pesti város, csak egy falu kb.


Mit érdemes megnézni?


Valamint hidegen csak gázzal indul valamint kb egy percig túráztatni kell mert nem lehet vele elindulni ledadog, de alapjárat sincs. 1-2 percig melegíteni kell túráztatva. De pöccre indul ha adok egy kis gázt hidegen. Melegen viszont alig akar beindulni. Tekertetni kell vagy 20 másodpercig közbe nyomogatni a gázt.

Melegen nehéz indulás lehet pl a szívató miatt. Igaz?


2017. nov. 26. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet az is, rajta van a szivató.
2017. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen eztmagyaráztam én is, erre lett gyanúm, segítséget kérnék ennek a megoldására
2017. nov. 26. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Trabant 1.1 céges autó, lemaradtatok 30+ évet? :) Ne haragudj hogy érdemben nem szólok hozzá, de ez a nap kérdése gyanús.
2017. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szólj a főnöködnek, hogy szervízbe kéne vinni. (Vagy inkább a bontóba)
2017. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ideiglenesen van nálunk ameddig a másik szerelőnél van.


Bontóba?? Ez egy garázsban tartott egy gazdás gyári állapotú karcmentes trabant. Az ilyenek 500-ért vannak a neten.

2017. nov. 27. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:

- Hogy vagy?

- Szarul de büszkén!


Mint most ezzel a Trabanttal. Most akkor oldtimer versenyen akarsz vele indulni, esetleg Trabi találkozón részt venni, vagy munkába járni vele és használni, télen nyáron, hidegben, esőben, fagyban? Nem mindegy mivel mész 60km-t két település között. Lerobban, nézhetsz egyet a szakadó esőben este nyolckor.

2017. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Wartburg 1.3-as tapasztalataimból kiindulva: Vedd le a karburátor fedelét, nézd meg, nem szorult-e meg a szívató pillangószelep?
2017. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Rossz cégnél dolgozol.
2017. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!