Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám eladni ezt a...

Hogyan tudnám eladni ezt a motort? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Szeretnék megválni egy Simsontól, de nem látom át hogy tudnám "versenyképessé tenni a piacon" eme körülmények között:

-Évekkel ezelőtt szétszereltem hogy kicseréljek benne ezt-azt. A vadi új alkatrészeket megvettem, de az összerakás meghaladta a képességeimet. Azóta is a pincében porosodik.

-Biztosítás évek óta nincs rá.

-Ha jól hallottam már bevezették hogy rendszámtábla kell segédmotorokra is. Én még e korszak előtt használtam, így nincs hozzá az sem.

-Nem találom az adásvételit és (ha voltak) egyéb papírokat papírokat.


2017. nov. 26. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

"-Biztosítás évek óta nincs rá"

Nem jelent problémát, adásvételivel bármikor köthető rá új.

"-Ha jól hallottam már bevezették hogy rendszámtábla kell segédmotorokra is. Én még e korszak előtt használtam, így nincs hozzá az sem"

Nem jól hallottad, ez sem gond.

"-Nem találom az adásvételit és (ha voltak) egyéb papírokat papírokat"

Nem is kell. Nincs nyilvántartás az SMKP-król, írtok egy adásvételit és kész.

Csak annyit kell tenned, hogy összerakod és legalább nagyjából működőképessé teszed. Addig kis túlzással csak egy ládányi ócskavasról van szó, amiért nem fognak sorban állni a vevők. De amint legalább nagyjából úgy néz ki, hogy ez egy motor, többeket fog érdekelni.

2017. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kosárban, alkatrészként tudod eladni.

Motorként, összeszerelt, működőképes állapotban találhatsz rá vevőt, segédmotoros kerékpárt még forgalomba lehet helyeztetni papírok nélkül, rendszám nem kell rá egyenlőre.

A realitás az, hogy van egy kosár alkatrészed.

2017. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mennyiért tudom eladni alkatrészként kb?

Mennyiért tudnám eladni ha össze lenne szerelve kb?

Ha hivatásos szerelőt hívok kb mennyiért tudom összerakatni kb?

Melyik éri vajon meg jobban...

2017. nov. 27. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult egy Simsont összerakni, igaz ha nem ért hozzá az ember az más tészta. Esetleg ismerősök között vagy baráti körben nincs olyan aki ért hozzá és segítene az összeszerelésben? Szerintem nem érné meg szerelőhöz vinni mert többe kerülne mint amennyiért el tudnád adni.
2017. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megbízható, normális ember nincs.
2017. nov. 27. 22:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor én próbáltam szerelgetni anno mindig az volt a baj hogy szerelés közben elcsesztem valamit ami miatt újra szerelni kellett. Eszközeim pedig nincsenek ahhoz hogy biztonságosan össze tudjam szerelni.
2017. nov. 27. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem egy űrtechnika.

Kevés motort szereltem, de simán összeraknám én is.

Még az sem kell hogy működjön, elég ha átforog a főtengely és a buta paraszt már viszi is, mert Simson a király.

2017. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!