Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olvastam sokmindent: Az új...

Olvastam sokmindent: Az új Rába tűzoltóautók tényleg ennyire rosszak lennének?

Figyelt kérdés
Lehetőleg egy tapasztalt tűzoltót,vagy hozzáértőt kérdeznék....

2017. nov. 27. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi rosszat írnak róla?

Régen a Heros felépítményei is kaptak hideget meleget, hogy meg sem közelíti a Rosenbauer minőséget. Nem lepődnék meg, ha az új Rábák is csak látszólag lennének szuperek.

2017. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt írták,hogy a szivattyú nem működik rendesen,túl halvány a fényjelzés, lassú a gép,túl magas és még drágább is mint egy Rosenbauer.
2017. nov. 29. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alulmotorizáltság szerintem is gond, de ez már akkor megjelent amikor elkezdték leváltani az SK Mercedeseket. Nem azt mondom, hogy V8-as motor kell a tűzoltókocsikba, de azzal vonulás közben csak ott lehet időt nyerni ha jól és dinamikusan lehet vele gyorsítani.

Azokba egy 350 lóerő körüli tisztességes motor minimum kellene.

2017. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg olyat is nondtak,hogy semmi értelme nincs annak ,hogy x tonna vizet kicipeljenek egy műszaki mentéshez...

Lényegezve tényleg Mercedes vagy Rába heroes tűzoltó autók a jobbak?

( Nyilván a magyar tűzoltóba raktak bele saját ötletet ,de mégis írnak róla jot meg rosszat...

2017. nov. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!