Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházán ismertek olyan...

Nyíregyházán ismertek olyan szerelőt aki még hajlandó foglalkozni Lada szereléssel?

Figyelt kérdés
Elsősorban telefonszámot szeretnék kapni. Köszönöm!

2017. nov. 28. 08:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt egy fontos infó. Régi Ladára gondolok, nem az új típusokra.
2017. nov. 28. 08:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag:Bàrmelyik. Mivel olyan egyszerű szerkezetekről van szó.
2017. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen elég egyszerű éppen ezért nem is tudnak elkérni annyit mint egy modern autó szerelésnél, így nem is szívesen vállalják. Legalábbis nekem ez az érzésem. :(
2017. nov. 28. 08:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehogy aszidd hogy szeretik a modern autókat.... renaultba mikor generálozás lett volna átküldtek másik szervizbe ilyen indokkal: nincs elég munkaerő
2017. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kocsival nincs gond, mindegyik szerelő szívesen szerel Ladát. Max a tulajjal lehet probléma.
2017. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek. Én tavaly úgy jártam, hogy kilyukadt a hűtőm és mivel nem otthon voltam, így nem tudtam kicserélni. Csere darabot szereztem, így azzal nem kellett volna foglalkozni a szerelőnek ennek ellenére a 7. autószerelő után feladtam a dolgot. Egyikük sem vállalta. Hárman azt mondták, hogy zsúfolásig vannak így egy hónapon belül időpontot nem tudnak adni, másik hárman hogy nem foglalkoznak ilyen autókkal, az utolsó pedig hogy vagy neki vagy nekem nem érné meg.

Egyébként régen volt autószerelő Nyíregyházán aki akkor szinte csak Ladákkal foglalkozott ha jól emlékszem. A vasútállomással szembeni hosszú utcából (ami tele volt pár emeletes házakkal) kellett befordulni az állomástól haladva pár száz méterre jobbra és abban az utcában volt bal oldalon a műhely (kívülről csak egy házat lehetett látni, mert az udvarban volt). Nem tudom, hogy üzemel-e még.

2017. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Utolsó! Ne is várd, hogy elvállalják úgy, hogy te viszed az alkatrészt. Sajnos manapság akinek Ladája van, arról azt gondolják, hogy olcsójános...Így meg pláne.
2017. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Az után szereztem meg a hűtőt miután ketten azzal hajtottak el, hogy ehhez már nem tudnak alkatrészt szerezni.
2017. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:-( Nem túl biztató a helyzet.

Megörököltem és szeretném rendben tudni, már csak az emlékek miatt is.

De valóban azt hiszik, hogy akinek "ócska" autója van az csóró.

2017. dec. 1. 12:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 11-28 10:37 nem hiszem, hogy egy pár perces telefonbeszélgetés alapján mélyebb következtetéseket tudnának levonni a személyiségemről. És addig a pontig míg nem kerül szóba az autó típusa minden rendben is megy. Utána már csak azt hallom, 2-3 hónap múlva esetleg.
2017. dec. 1. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!