Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A2 vélemények?

Audi A2 vélemények?

Figyelt kérdés

Jelenleg gondolkodunk egy autó cserén és a közös kedvenc az Audi A2. Csakis benzines jöhet szóba, mivel főleg városban használnánk. Érdekelne, hogy a kopó és a kötelező cserék mennyire magas áron futnak, mennyire szerviz igényes.

Jelenleg egy Opel Astra van nálunk több, mint 5 éve, ha volt problémája, akkor rögtön orvosolva volt, illetve éves nagy szervizre is mindig vittem. Olcsóak az alkatrészek, bárhol lehet hozzá alkatrészt venni, könnyű szerelni. Audinál is így van? Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2017. nov. 29. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem volt A2

minimális karbantartást igényelt,

ami a legjobb benne hogy az A2 a legkisebb valós fogyasztású normál autó a német felhasználók mérése alapján, nekem is alig evett


[link]

2017. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó kis autó, könnyű, minőségi cucc, és megbízható a benzinmotorral. Egy dologra nagyon figyelj: ne törd össze, vagy ne horpaszd be, semmilyen sérülés ne essen az autón. Mert egy kisebb horpadás is totálkárrá teheti az autót. Ez az autó alumíniumból van, a karosszériáját nem lehet a hagyományos módszerekkel javítani, az elemcsere szintén problémás, mert a bontókban is nagyon ritka az A2-es.
2017. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!