Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közúti elsősegély Vizsga hogy...

Közúti elsősegély Vizsga hogy zajlik mostanában?

Figyelt kérdés

Adott egy időpont,amit előzetesen kaptál,akkor egyből sorra lehet kerülni,vagy van várakozási idő?

Ha már behívnak,akkor onnantól számítva mennyi időt vesz igénybe?

Köszönöm előre is.



2017. nov. 30. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy váró, és kettesével hívtak be minket, az egész megvolt 2 perc alatt, aztán mikor mindenki sorra került, behívtak vissza egyesével és megkapta a kártyát aki átment aki nem az meg csekket.
2017. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyszíntől is függhet, de általában az a jellemző, hogy sokan vannak, olykor tömeg vár a vizsgára.

Talán éppen ezért a vizsga ideje kevesebb, mint öt perc.

Újra élesztés, stabil oldal fektetés, villámkérdés.

Akinek sikerült, nálunk azonnal megkapta a vizsga igazolást, nem kellett megvárni a többi vizsgázót (voltunk ott kb ötvenen)

2017. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Mennek a zöldek.
2017. nov. 30. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pár napja a mester utcában vizsgáztam.

Érdemes oda menni előtte, mert mi 60-akárhányan voltunk, és érkezési sorrendben hívnak be. Stabil oldal, újraélesztés + egy tétel. Gyorsan zajlik az egész, négyen voltunk bent egyszerre, nálunk jó arc volt a vizsgabizti, segített, rávezette azt aki nem tudta az adott tételt, de a semmire nem engedett át senkit. Kb. 10percet voltunk bent. Ha Figyelsz az oktatáson akkor nem lesz gáz. Ja, érdemes átnyálazni a tételeket, asszem' 75 tétel van, és konkrétan azokból fogsz te is kapni egyet a vizsgán. Csak keress rá a google-ben, fel van töltve.

2017. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak is! Èn a vàci úton vizsgàztam,elèg szigorú volt a vizsgàztató,de jóindulatú.Hülyesèg,hogy nem kell râ annyira tanulni,mert bizony belekèrdezgetnek.

Hiàba volt időpontom,kb.2óràt kellett vàrakozni egy szűk folyosón,60ember beprèselődve.

Kettesèvel hívjàk be a vizsgàztatókat,ès addig az előző kettőt vizsgàztatjàk.kb10perc.

Nekem sikerült,sok sikert minden vizsgàzónak!:)

2017. dec. 18. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!