Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vasarlas elott allok es...

Autó vasarlas elott allok es ezeket neztem ki: Alfa romeo 156 Alfa romeo 147 Opel Astra G Opel Vectra B Volkswagen Golf 4 Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Fogyasztás, megbizhatosag, stb.

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az astra g lenne a legmebízhatóbb.
2017. dec. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Astra G egyértelműen, probálj 8V-t találni, azok a legmegbízhatóbb motorok.
2017. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen már én is utánna jártam. Tenyleg a G astra viszi kozuluk a pálmát.... Koszonom a valaszokat..
2017. dec. 1. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz meg előtte egy Vectra B2-t. Jobban néz ki, mint egy Astra G, tágasabb és kényelmesebb is. Én is G astrát akartam vásárolni eleinte, de végül B vectra mellett döntöttem.
2017. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előnyei:


Alfa:gyors erős megbizhato motor divatos megjelenés (tartos motor akár450-500 ezer km)


Opel: a két fajta nemsokban tér el, mindegyikben nagy az utastér, tágas csomagtér szép színekben kaphato olcsó fentartás


VW Golf IV: könnyen olcson tuningolhato (ha van hangja az utcán mindenki megnézi)viszonylag olcsó fentartás


Hátrányai:


alfa romeo: drágák az alkatrészek (amelyik egész életében nem látott garázst azok rohadnak)


Opel:ha olyan az autoszerelöd aki nem cseréli ki olajcsere után könnyen megszorulhat és beletörhet ennek következményeképpen lehet venni egy uj olajtankot(asztráknál a motorháztetönél csúnyán rohadnak)


vw golf IV: kicsi az utastér, 1.4 esekben szar a motor s a válto is



Opel Astra G 1.6 16v vennék ezekközül az tünik a legjobbnak s fenttarthatóbbnak

2017. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!