Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e46 316i-nél mennyi...

BMW e46 316i-nél mennyi költségre lehet számítani évente?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék 316-os BMW-t 2000 évjáratot. Mennyi lehet körübelül az első szervíz, valamint költségnek a szervizeket gondolom. Vételártól függetlenül.

2017. dec. 1. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

megint egy srác, akinek pénze nincs, de béemvézni akar, mert az menő.

Senki nem tudja megmondani, mennyi lesz az első szerviz. Ugyanis a vételár és az állapot általában együtt járnak. Olcsón veszed, sokat kell költened rá. Ha csak egy olajcsere lesz rajta, az nem lesz drágább, mint ha egy Golfon csináltatnád. Ha elromlik, elfárad benne valami, az drágább. De ki tudja, milyen romot veszel meg ?

2017. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy nincs pénzem? Nem béemvézni akarok csak kiváncsi voltam. Mert már sok dolgot hallottam róla. A pénz jelent ha valaki szakadt panelba lakik és a havi 300 e forintjából szerencsétlenkedik a béemvével? Nekem még nincs havi keresetem mert még iskolába járok, de ha majd lessz pénzem megoldom :). Meg egyébként neked van pénzed? Mert elsó benyomásra rossz okoskodó villanyszerelőnek tűnsz aki itt éli ki magát és adja a nagyképű milliomost.
2017. dec. 1. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem egy BMW forumon kérdezed ezt meg, ott elmondják hogy mi szokott rajta leginkább elromlani vagy ilyen idősen mi az ami már várhatóan csereérett és ezek mennyibe kerülnek.
2017. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok az előttem szólónak :) Ennxi eszed van vagy adod magad?
2017. dec. 2. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár százezer forint (+benzinköltég) ha nem romlik el semmi. Ha elromlik akkor nyilván több.
2017. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, öcsém, képzeld, nem villanyszerelő vagyok! Ha az lennék, nagyon jómódú lennék, mert most a szakemberekre nagy kereslet van itthon (is). Én sajnos közgazdász lettem.

A helyzet pedig az, hogy részben eltaláltam a helyzetedet, akárhogy is fáj.

2017. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!