Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni Subaru Justy-t?

Megéri venni Subaru Justy-t?

Figyelt kérdés
Első autó lenne.Alapból Suzuki Swiftet nézegettem,de szórakozás céljából is venném,például téli csúszkálásokhoz,és mivel a justy 4*4 es,ezért gondolom az jobb ezekre a célokra.Illetve hallottam hogy a Justy,lényegében egy olyan autó amit a Subaru megvett más autógyártóktól,rakott bele hajtást,és ráragasztotta az emblémáját.Ha én vennék egy ilyen autót,akkor Subaru vagy Suzuki szervízbe kéne vinnem ha valami gond akad vele?

2017. dec. 2. 15:01
 1/1 A jó édes ***** válasza:
100%

A legelső szériák Swiftek egy az egyben, a későbbi Daihatsu. Mindegy hova viszed, annyira egyszerű technika még őszkerékkel is - de arra készülj fel, hogy ha a hókocsizásban tönkrevágott autódat rendszeresen le akarod nyomni az autószerelőd torkán, akkor el fognak zavarni onnan (vagy csak olyan szervízdíjjal adnak ajánlatot, amivel már nem lesz kedved hókocsizni).

Hobbi célra különben is csak olyan járművet vegyél, amihez nem vagy dinnye. Ha agyilag legfeljebb egy Csepel kempingbicikli műszaki komplexitásához érsz fel, akkor azt.

2017. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!