Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt kis autót...

Milyen használt kis autót érdemes venni? Ami nem kerül sokba, nem fogyaszt sokat és egyszerű szervizelni.

Figyelt kérdés

#Használt-kis-autó
2017. dec. 3. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Suzuki
2017. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyen autó nem létezik. 6 havi fizetésed árából vegyél autót. A szervíz soha nem egyszerű vagy olcsó. Egy használ autóra a vételárát vagy a dupláját rá kell költeni általában az első két évben, hogy a következő műszakira tényleg jó legyen és ne csak át keljen tolni.
2017. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tothp ***** válasza:
100%
Bcorsa
2017. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:

#2

Van ilyen, pl a Suzuki.

Nekem nem Suzukim van, 3 heti fizuból vettem, 4 év alatt nem kellett mégegyszer az árát rákölteni és jó állapotban van.

Fontos megjegyezni, hogy nem olcsó szervízről volt szó, hanem egyszerűről. Az enyém egyszerű, magamnak csinálom, ezáltal olcsó is, de ha minden nyűggel szerelőhöz megyek akkor nem a hibás alkatrészeket javítják hanem komplett egységeket cserélnek és úgy már drága (pl féknyereg, önindító, stb)

2017. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták, Swift, B Corsa. Egy kicsivel többet eszik, de szintén szervizigénytelen a G Astra, vagy VTEC Civic (ha találsz normálisat belőle; sok sikert).

Esetleg a Daihatsu Charade is egy nagyon takarékos kis dög (persze szintén papírból hajtogatott, de jobban megy, mint az alap swift).

2017. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yaris, starlet, swift, daihatsu cuore, corolla 1.3,
2017. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem értek hozzá, anya vagyok, a 20 éves fiamnak kellene az autó. Tanuló autó lenne. Kb. mibe kerül egy ilyen autó?
2017. dec. 4. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!