Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?...

Milyen autót ajánlanátok? Nagy csomagtartó, lehetőleg ne kombi, tágas utastér erős benzines motor (5felnőttet vigyen el telepakolt csomagtartóval)

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Opel Zafira
2017. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Merceses S600L
2017. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Civic 8 generáció?

Beltér tágas teljesen,hátul is 189 centivel elférni .

Kényelmes ülések,komfortos az egész,fejtér is bőven.

460L csomagtartó,ami alsószint bővítéssel ~500-510L (van ahol 503 van ahol 511-et írnak).

szintbe dönthető ülések,amivel undorítóan sok csomagtér marad.Szinte feleslegesen sok.

1 hetes horgásztúrára ezzel az 1 kocsival eltudok menni...

Régebben dobozossal kellett menjek.


1.8 benzinmotorja erős,de 6 gangos váltó miatt a fogyasztás is dinamikus.

140 lóerő mellé 7.2-8.5 között...(7.2 feleségemnél nálam 8-8,5 :) Csak ajánlom.

Ja ,és van "sport változat" is

2017. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kombi, tehát csak sedan lehet? Ebben az esetben bajos az 5 személy, de kompromisszummal lehetséges.

Itt főleg a csomagtartó a lényeg, mert 5 embernek a csomagja nem fér be egy átlag sedanba. Neked valami nagyobb, 5 ajtós sedan kell, ezeknek kombikat megszégyenítően nagy a csomagtartója. Ilyen a Ford Mondeo, Opel Vectra C, Skoda Octavia, de az összes közül a legjobban a Skoda Superbet tudom ajánlani, abban az utastért is hatalmas, és a csomagtartó is. Ebben például volt 3.6-os V6 benzines is, azért az már elég menőő.

2017. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Octaviám van, Superb-ben is utaztam már hátul a 3 felnőtt eggyikeként és sajnos egyik sem elég tágas 3 felnőtt részére hátul.

Utaztam Fiat Multiplában is, az is szűk volt válltérben.

Sőt, most ugranak be a telekocsis élmények: Peugeot 807, Opel Zafira, VW Sharan, ezekben is csalódtam a helykínálatot illetően.

Nekem eddig csak a kisbuszok (Ford Transit és hasonlók) adtak elég helyet.

2017. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, hát nincs olyan autó, amiben 3 ember elfér kényelmesen, mert egy Sharan is csak valami 2 méter körül van szélességben, ez pedig fizikailag nem elegendő 3 átlag testalkatú embernek. De ettől függetlenül el lehet férni 3-an egy Superbben akár többszáz km-n keresztül is, persze nem fejedelmi kényelemben. De legalább a fejednek és a lábadnak van hely, ez fontos.
2017. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!