Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B7-be utólagosan...

Audi A4 B7-be utólagosan milyen extrákat lehet telepíteni szoftveresen?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket hogy a kocsik több extrával is kijönnek a gyárból, ezeket pedig szándékosan lebutítják, hogy az emberek fizessenek ezekért az extrákért.

Audi A4 B7 2006-ba milyen extrákat lehet beletenni utólagosan és csakis szoftveresen?

Ilyenekre gondolok mint pl: follow me home, usa style, ha jobbra vagy balra fordulsz akkor kigyul egy ködlámpa, nagyobb teljesítmény (140 helyett 170ló), tempomat (a kar meg van csak nem működik), tolatásnál a tükrök lejjebb állnak hogy lássuk az útpatát, majd visszaáll normál lozicíóba, a műszerfalon gyújtásnál az összes mutató felmegy max-ra, aztán beáll a normál pózba....

Esetleg van egy ilyen lista, útmutató a neten?

Fel tudnátok sorolni hogy ebbe a kocsiba milyen extrákat lehetne még szoftveresen beleírni?

Köszönöm a válaszokat :)



2017. dec. 5. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A funkciók helyes nevei, amiket felsoroltál:

- follow me home -> coming home/leving home

- usa style -> erről még nem hallottam

- ha jobbra vagy balra fordulsz akkor kigyul egy ködlámpa -> cornering light via fog light (azaz kanyarkövető ködfényszóró)

- nagyobb teljesítmény -> chiptuning

- tolatásnál a tükrök lejjebb állnak hogy lássuk az útpatát -> mirror lowering(vagy valami ilyesmi, nem jut eszembe a pontos neve, de Octáviában már megtaláltam)

- műszerfalon gyújtásnál az összes mutató felmegy max-ra, aztán beáll a normál pózba -> stagging


Ezen az oldalon rengeteg funkciót összegyűjtöttek, de sajnos az A7 B7-ről (aka. 8E) sajnos nincs külön lap, így ezért az A3 8P beállításait próbálgatnám:

[link]


Egyébként, ha beszerzel egy megfelelő VCDS inerfészt, akkor abban leírás nélkül is sokmindent be tudsz állítani, mivel egész jó a log coding helpere.

2017. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elgépelésekért sorry (pl leaving, A4 B7, stb).
2017. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jé, ez lenne az USA style?!

[link]

2017. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez vagány ötlet, nem is tudtam, hogy régebbi generációs Audikon is meg lehet csinálni ezeket a dolgokat, mint például a follow me, vagy a jobb tükör lejjebb állítása automatikusan.
2017. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!