Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bárdi autó saját márkás...

Bárdi autó saját márkás fékbetét/tárcsa?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mi a véleményetek Bárdi Autó saját márkás féktárcsájáról, fékbetéteiről? Elég olcsóak, biztonságosan használatom őket?


Más: jól tudom, hogy a fékbetéteket együtt adják (azaz 4 betét van egy dobozban), tárcsákat külön (azaz 1 tárcsa van 1 dobozban).



2017. dec. 8. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A bárdinál semmi nem olcsó, számold le a 40% hasznot és ott van valahol a valós ár, de még annál is lehet olcsóbban kapni. A bardi saját márkás termékei olcsóbbak a többinél, amit szintén ő forgalmaz, de a piacon lévőknél jóval drágábbak.

Amúgy a legolcsóbb, leggagyibb alkatrészre teszi rá mindig a saját logóját. Bárdiból max ajtó gázrugót, semmi mást!

2017. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A szabvány engedélyt megkapja,de kérdem így : 70-150e km-re : melyik ér többet : 5 ezer forint differencia a zsebben,és van egy minimum minimuma fék,vagy egy tisztességes és hibátlan fék?


Nekem a biztonságom többet érne.

2017. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Féken, kormányon és gumin nem lehet spórolni, mert az életed függ tőle! Lehet 10.000 Ft-on múlik az életed, amit visszacsinálnál ha lehetne..... Bármennyit megadnál, hogy ismét az élők között legyél! Ezen elgondolkodva gondolj előre: csak és kizárólag jó minőségű féket fegyél!
2017. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok gagyit berakni, azért kérdeztem rá. Mivel a Bárdit lehúztátok, hol érdemes venni?
2017. dec. 8. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosan, jól mondják az előttem lévők.


Az emberek nagy része a féken, gumin, kormányon spórol a legtöbbet, közben azt felejtik el, hogy (jó esetben) az egyetlen pont ahol az úttal érintkezik a jármű, az a gumi, így talán pont annak kéne elsődlegesnek lennie, és nem pedig 3ezer ft/db-os áron egy normális minőségű helyett linglong sz*rokat venni, és azt teljesen lekoptatni.


Ugyanez van a fékkel, lehet hogy ellátja a feladatát egy ideig, de azt sem feltétlen olyan minőségben, pedig a fék az egyetlen amivel meg tud állni a legrövidebb távon belül.

Arról nem beszélve, hogy lehet olcsóbb, de az is lehet hogy 2-szer olyan gyorsan kopik, akkor melyik is érhette meg jobban?



Amúgy én azért nem vennék ilyen saját márkás dolgokat, mert ki tudja mit raknak bele, lehet hogy a selejtes, megsérült betétek közül kiválogatják az aránylag eladhatónak tűnőket, és saját márkás áron eladják, közben lehet hogy a fékpár egyik tagja teljesen másmilyen, mint a másik, aztán nem is fog egyenletesen...

2017. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már építettem be több autóba is Bárdi féktárcsákat és még nem volt gond velük. A betétekkel nincs tapasztalatom.
2017. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, milyen autóba szeretnéd beletenni. Egy kis teljesítményű, picit korosabb autóba nem feltétlenül gazdaságos drága ATE, Textar, TRW stb. cuccokat megvenni.

Bárdiban is vannak "középkategóriás", nem sajátmárkás cuccok, válogathatsz abból is, de megveheted máshol is, ahol jó árban találsz.

A fékbetéteket garnitúrában adják, vagyis 4 darab van egy dobozban, a féktárcsák darabra is, párra is vannak csomagolva (méretfüggő), de CSAK PÁRBAN tudod őket megvenni, még ha az ár darabra is vonatkozik!

2017. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek is ugyanúgy megfelelnek a szabványnak és minősített termékek. Én mindig a legolcsóbbat veszem a Bárdinál, van kedvezményem is és soha nem volt még bajom belőle.


A fékbetét-tárcsa nagyon egyszerű dolog : ha lenyomod izomból a pedált akkor minden fékbetét az olcsó meg a méregdrága is blokkolja a tárcsát nincs olyan ami nem ezt teszi. (most tekintsünk el az abs működésétől) Annyi különbség adódik hogy nagyon forszírozott körülmények közt mikor izzanak a tárcsák akkor egy minőségibb szett még mindig fog ,az olcsó már veszít a hatásfokából. De aki nem versenypályának használja a közutat fék-gáz állásban ,hanem szabályosan megy annak tökéletes az olcsóbb szett is ugyanúgy megfogja a kocsit vész esetén!

2017. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!