Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédőre hol lehet kapni...

Szélvédőre hol lehet kapni ilyen vízlepergető sampont?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek az? A szélvédőre? Inkább fagyálló szélvédőmosót vegyél.
2017. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:
Szerintem az a baja h megall a viz az ablakon. Lehet kapni vizlepergeto cuccot amit rakell fujni de lehetkapni folyekony waxot. En azzal szoktam korbetorolni az ablakokat.
2017. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmilyen csodaszert az üvegre, annak az a jó ha semmi nincs rajta, minden kosztól, zsírtól mentes. Használj márkás téli szélvédőmosó folyadékot, az leszedi az útról felverődő olajos szennyeződést, nem lesz fátylas az üveg törlés után. Persze szükséges az is hogy hibátlan legyen az ablaktörlő lapát.
2017. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Samponról még nem hallottam, de a Rain-X egy elég jó cucc, erre keress rá a neten.
2017. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a tescoban vettem. Nem Rain-X, de ugyanazt csinálja. Jól megtisztítod az ablakot, befújod, áttörölgeted, és hetekig pereg róla a víz. Én szeretem, mert 70-80 felett már ablaktörlő nélkül is lehet haladni, de a törlő is szebben siklik tőle, és kevésbé tapad meg rajta a retek.
2017. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!