Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Renault clio-m van, és nem...

Új Renault clio-m van, és nem olvassa be a pendriwe-t. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
rakd számitógépre a pendrive-odat és a sajátgépben a pendrive-ra jobbal klikkelve kattints a formázásra. ott van egy felugró ablak amin "fájlrendszer" van. azon belül 2 formátum "ntfs" és "exfat". ezekből az autórádiók csak az egyik formátumot olvassák be, de hogy melyiket azt igy hirtelen meg nem mondom, formázz, próbáld ki és ha nem ok akkor a másik formátum lesz az
2017. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fat32-öt biztosan kezeli. Inkább az mp3 tömörítésével lesznek a bajok: 160kbps fölött nálam kiköpi a lemezeket az autó error-ral. Próbáld meg átkövertálni 160 vagy 128 minőségre.
2017. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen , en is probalkoztam a formazassal, de most valahogy nem olvassa be. Ez ujszerü problema, mert eddig olvasta a lejatszo. Erdekes, az mp4-t pedig hibatlanul olvassa...
2017. dec. 15. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg másik pendrive-al, vagy USB-s kártyaolvasóba dugott SD kártyával...


ha azzal sem jó, de eddig jó volt akkor szerintem kizárható a pendrive hibája, szóval a lejátszó döglődik.


Akkor meg nem tudom mi van? :D

Gondolom garancia van, vissza kell menni a kereskedésbe ahol vetted?!?!?

2017. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Garancia van az autóra, márciusba vettem, újonnan...5év garancia van rá :D Fene megeszi ha nem jó a lejátszója. A telefonnal is próbáltam, bluetooth-al, azt felismerte, sikerült összekapcsolódni. Még a pendriwe-okkal, ill. a formázással próbálkozok, hátha valamelyik bejön :)
2017. dec. 15. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Bluetooth az más, próbálj meg több pendrive-ot, kérj kölcsön haveroktól, ismerősöktől 1-2 darabot.

Ha azokkal sem jó akkor a lejátszó rossz...

2017. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül is sikerült, a telóm is felismerte (igaz, előtte kitöröltem a rendszerből :)). A pendriwe is megoldódott, Fat 32-s formázás után, lejátssza az mp3-t.
2017. dec. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!