Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen hirdetést láttam: autó...

Ilyen hirdetést láttam: autó felvásárlás 28 Ft/Kg-ért (műszakival vagy anélkül), bontási igazolással. Van erről valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Gondolom, mozgásképesnek kell lennie, de mennyire lehet hiányos? Emelőt, rádiót kivehetem? Az egyik kilincs rossz, tükrök belülről nem mozgathatók, antenna törött, stb.

2017. dec. 15. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a hirdetőt.

Nem feltétlenül kell működő képesnek lenni az autónak, az oda kerülő autók forgalomból végleg kivont vasak, bontott alkatrész halmazok.

2017. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fémhulladékként veszi meg. Azt szedsz ki amit akarsz. Nem kell mozgásképesnek lennie. Nekem is volt egy ócska kocsim felhívtam őket eljöttek érte 5000ft-vel adtak kevesebbet a szállítás miatt. Egy kissebb billenős teherrel jöttek érte. Ráállt a mérlegre a telepen, beqrták a sarokba azt a vacak kocsit (bocs de qrvára utáltam azt a sart) visszaállt a mérlegre 1100kila még meg is lepődtek. Adták a zsetont meg egy papírt hogy hivatalosan bontóban átvették. A kormányablaknál bejelentettem a bontási igazolással hogy ne kelljen fizetni a teljesítmény adót azt kész.
2017. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi hogy a 28 ft elég kevés nekem 40-et adtak kilónként
2017. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel súlyra veszik még az üres kasztnit is elviszik. MOndjuk jó eséllyel rézbőrűek, szóval meggondolnám, hogy inkább én viszel el a kocsit nekik, mint őket engedem be az udvarba
2017. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!