Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » UAZ 452 motorcsere?

UAZ 452 motorcsere?

Figyelt kérdés
Amiket eddig láttam azokba 2000ccm-es dízel mercedes motort raktak bele.Jelenleg(ZMZ–451 E,soros négyhengeres benzin.)Hivatalos úton kicsit ,hogy menne ez?Nem típus azonos blokkról lenne szó,mily egyértelmű.Talán egy 1,9 TDI,avagy ha tudtok erősebbet az sem hátrány.Válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. dec. 15. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valahol azt olvastam, hogy a hajtás lánc nem nagyon bírja a 100 egynéhány pá...
2017. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan sehogy nem fogod lepapírozni.
2017. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér.Azt tudom,hog rengeteg ember már feladta,s neki sem kezdett.Sajnos nekem többet jelent a kocsi a pénznél.Ha a végösszeg a kocsi árának duplája akkor is megéri számomra.Végülis lehet egy menő UAZ-om ami senki másnak sincs :)
2017. dec. 18. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, csak nem Merci motorral.

Típusazonost engednek csak papíron.


Szóval ha milliomos vagy, utána kérdezhetsz, de ne lepődj meg, ha túl magas összegét mondanak.


Végülis lehet, hogy meg tudod oldani, mintha a semmiből építenél járművet (terveztetés, engedélyeztetés, megépítés, vizsgáztatás), kérdés, még ha meg is oldható, érdemes-e milliós összegét költeni egy UAZ papírozására.


Gyári motor megtartásán nem gondolkodsz?

2017. dec. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most a gyári Volga motor van benne.Egy 1,9TDI-t avagy 2,5 literes turbó dízelt "szeretnék" bele tenni.Gondolkoztam a gyári motor megtartásán,ha visszadobják a legális utat,akkor műszakinként motorcsere....
2017. dec. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!