Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Pick-up modellt ajánljá...

Melyik Pick-up modellt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket kérem! Melyik lenne a legjobb választás véleményetek szerint: Ford Ranger, Mitsubishi L200, Nissan Navara, Toyota Hi-lux, és Volkswagen Amarok közül, és miért lenne pont az? :) Van nekem egy SUV családi autóm csak elég kicsi a csomagtartója, így szinte hosszabb utakra nem is lehet normálisan bepakolni csak ha az utastér is tele van. Dolgozni is ezzel szoktam, nagy mennyiségű/tömegű dolgokat szállítok vele telepakolva. Ezért szeretnék pick-up-ot, aminek a platója nagy, így egyaránt dolgozni és hosszabb utakra el lehetne menni a családdal. Nem tudom melyik lenne a legjobb ilyen dologra, én a Ranger-re tippelnék! Segítsetek dönteni! Köszi!:)

2017. dec. 17. 19:24
1 2
 1/11 A jó édes ***** válasza:

Amarokot Dél-Amerikában gyártják: drága és szar minőségű, azonnal felejtsd el.

A Ranger sem sokkal jobb, bár talán nincs annyira túlárazva.

A Nissan Navarra talán az első tűrhető típus a listán, bár mostanság ez is drágácska ahhoz képest, hogy lebutították a hátsó futóművet. Ha nem fogsz mázsás súlyokat cipelni persze nem nagy hátrány ez sem.

Az L200 öregecske típus, de talán a legstrapabíróbb, valószínűleg legolcsóbban is ezt kapod meg Fiat Fullback néven.

A Hilux világmodellként aranyközépút, ha jó felszereltségű autót szeretnél, akkor azt is ebből kapod meg legegyszerűbben - olyan extrákat lehet bele kérni, hogy azt bármely szgk. is megirigyelné és annyira nem is vészesen drága. Az alapverziók viszont nagyon melósautóra hasonlítanak.


Verdikt: Hilux vagy L200/Fullback. A többit szerintem megnézni sem érdemes.

2017. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
L200, Hilux, esetleg Ranger. Utolsó sorban a Navara, majd a VW.
2017. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mercedes X-osztály :)))
2017. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

G63AMG 6x6


[link]

2017. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Toyota Tundra, bár ez már nagyobb, mint amiket írtál.
2017. dec. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából vezettem már az összeset, legerősebbnek a ford bizonyult. 1300kgt is elvittem vele. Navara az számításba se jöhet, összeszakad a hátulja 500kgtol.
2017. dec. 18. 07:13
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó és utolsóelőtti kommentelő! Ezek mennyiért kaphatóak?
2017. dec. 18. 07:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért ne nézd le a Navarát, rendszeresen vittünk vele 1000 literes tartályt, teletöltve vízzel, ami alaphangon is egy tonna. Semmi gond nem volt. És papíron is bírja az 1 tonnát.
2017. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
A G63AMG 6x6 az olyan 140-150 millió forint környékén van nálunk :D
2017. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Igazából vezettem már az összeset, legerősebbnek a ford bizonyult. 1300kgt is elvittem vele. Navara az számításba se jöhet, összeszakad a hátulja 500kgtol."


Ha így van vedd azt amelyik a legjobban tetszett, a Navara kivételével! :) Jómagam is a Hilux, L200, Ranger közül választanám valamelyiket.

2017. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!