Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok második...

Milyen autót ajánlotok második autónak?

Figyelt kérdés

-ha rátaposok a gázpedálra akkor nyomjon bele az ülésbe, legyen látványos a gyorsulás és érezhető. Jó nyomatékos autó kéne. 200 LE körül jólenne. És nem túl nagy motorral hogy ne legyen sok a biztosítás :D


-4 üléses cabrionak örülnék


-ne fogyasszon olyan sokat, mondjuk 7-8 liter belefér.


1.4 - 1.8 millió forint körül. És ne legyen olyan régi, ha lehet. :)



Most egy 2004-es 1.6 os 100le benzines ford focus kombim van. Ez az első autóm. Vezettem egyik barátom régi A4-esét, valami 150 lóerőt mondott rá de az húzott rendesen ha rányomtam a pedálra, nagyon tetszett!!


2017. dec. 17. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Tehát akkor összegezzük:

- Legyen nyomatékos, de ne legyen nagy motorja.

- Legyen 200 LE-s de keveset fogyasszon.

- Legyen olcsó, de ne legyen régi.

Ráadásul kabrióban.


Ilyet nem fogsz találni, de azért sok sikert.

2017. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Golf 4 1.6 is nyomatékosabb mint a kombi fóka! El kell felejteni ezt az első autó meg màsodik autós történeteket. Jót kell venni, olyat ami tetszik, amire nem sajnàlod a pénzt. Bàrmit meg lehet unni! Ha verseny gép kell akkor olyat vegyél, de ott a fogyasztás is nagy lesz! Én is ugyanebben a cipőben jàrtam, de nem minden a nagy LE, nàlam győzött a fentarthatósàg!

Nekem Bora 1.6 8v van, nem egy versenygép, de nem is egy lomha dög. Fogyasztás 7-8L, szigorúan vàros, rövid tàv, sok dugó és tél 9,5-11L,( nehéz làbbal). Az 1.8 T is jó, de abból nehéz kifogni épkézlàb darabot. Fogyi és fentartàs jóval több. Igaz élmény is, de nekem nem adott annyival többet élménybe! V5 öt us néztem anno, gyönyörű hang, de a 150 LE motor se annyira megbìzható inkàbb a 170 LE lenne ajànlható, de az megint csak költséges és ritka a jó. Nézelődni persze lehet,sőt ajànlott,lehet neked bevàlik, vagy bevàllalható 1.8 T vagy valamelyik V5 is vannak néha alkalmi vételek...

2017. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7-8 litert csak ilyen 6 henger körüli dízelek esznek. Ennyiből kapsz is szép állapotú 2.5 TDI Audikat például, de az nem lesz cabrio, és nem is nagyon dicsérik ezeket a motorokat (nem olyan rossz pedig). Vagy veszel egy E34es BMW-t, mint az enyém, 192 ló, mindent tud amit kell. Csak keveset fogyasztani nem :))
2017. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Na ja meg a biztosìtást+ adót se felejtsd el.Arról neg nem is beszélve,ha BMW akkor egyből a szerelő is a vastagabb cerkát veszi elő, mikor fizetni kell. Sajnos tapasztalat...csajok szeretik, élmény autó is lehet, de van bőven àrny oldala is a Bömbikézésnek!
2017. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 D. Brasco ***** válasza:
56%
Kedvenceim ezek a vitt is ajándékot meg nem is kérdések.....hogy menjel jól de keveset fogyasszon stb.......na de sebaj.....mire 18leszel majd rájössz hogy nem igy működnek a dolgok......
2017. dec. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Need for speed carbon!
2017. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: 18 vagyok ember...

Ha nincs ilyen autó akkor írjátok azt, meg hogy milyen kompromisszumokat kéne kötnöm...

2017. dec. 18. 17:16
 8/15 D. Brasco ***** válasza:
Es akkor mit csináljak hogy 18 eves vagy....az eletkorod nem mentesít attól hogy egy álomvilagban élsz.....
2017. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Honnan tudjam hogy nem lehet ilyen autót kapni ennyiért?


[link]


Mondjuk rákerestem és egyből itt van ez.. Minden elvárásomnak megfelel. 163 az 200 körül van. Csak mondjuk nem tudom a fogyasztását, de pont ezért írtam ki a kérdést.

2017. dec. 18. 17:58
 10/15 A kérdező kommentje:

Úgyhogy ne mondjátok hogy nem lehet kapni, mert lehet. Csak nem tudom melyik autó mennyire megbízható, mennyit fogyasztanak azért kérdeztem!!!


és ez egy 1,6 milliós audi, szerintem 1,8 ért van jobb is ami nem audi.

2017. dec. 18. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!